0

Daha önce yunanistan,balkanlar,makedonya,italya,fransa,ispanya,almanya,slovenya,çek cumhuriyeti,macaristan,monaco,avusturya,belçika,hollanda ya gittim.Hepsi birbirinden güzeldi.En çok italyayı beğenmiştim.

0 0
paylaş
0

İspanya,Macaristan,İtalya, Almanya ,Kıbrıs sayılmaz gerçi ama oda Dursun burda.

0 0
paylaş
0

Hiç yurt dışına gitmedim ama gitmek istediğim yurt dışı noktaları var. Texas Eyaleti'ni görmek isterim. Norveç, Finlandiya, Amerika ülkeleri de ziyaret etmek istediklerim arasındadır. Bol kazanç dilerim.

0 0
paylaş
+1

Çek cumhuriyetine gitmiştim kışın çok eğlendim. Ayrıca bir gün tibete ve italyaya gitmeyi çok istiyorum.

1 0
paylaş
-1

Gittim. Almanya ve İsviçreye . Çok güzel yerler insanları çok tatlı kaldığım aileler falan..Televizyon falan var evlerinde insanın bir garibine gidiyor yani programları izliyorsun ama almanca anlamıyorsun yanında ev sahibi sana bazı şeyleri izah ediyor falan 3 dil birden o an karışıyor kafam bir yandan türkçeye çeviriyorum bir yandan ingilizce cümleyi anlamaya çalışıyorum tvden de almanca konuşuyor biri kafam çorba oluyordu. Şimdi o günleri hatırladım da çok özledim onları bize türkçe olarak mektup yazmışlardı.. Kliseye gittim sokaklarını dolaştım güzel kelimeler öğrendim yolda yürürken hiç unutmam ordan geçen birine almanca bir şey söyledim gülümsedi bana ya :)) Onun dışında orda geçen süre boyunca almanca da çalıştım bir yandan öğrenmek istiyordum bir kaç cümle bir kaç kelime öğrendim ama onun dışında gerçekten zor bir dil telaffuz etmek o kelimeleri yazmak ezberlemek ama çok seviyordum bir de kitap almıştım ordan ilkokul seviyesinde okumak için bir kız arkadaşım vardı ona okuyordum gülüyordu bazen okuduğum şeylere ama cümle komik geliyordu çeviriyordu ne demek olduğunu beraber gülüyorduk falan böyle onlardan bir çok şey öğrenmiştim. İyiki gitmişim de iiyiki tanımışım onları diyorum 10 sene önce falan ama baya oldu yani..

0 1
paylaş
0

Hollanda Belçika Yunanistan Rusya Almanya Portekiz

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.