+1

Farketmez

+1

Bence farketmez ama ilk buluşma ise bence erkek ödemeli daha iyi olur ama sevgililer ise bence hep erkek ödeyecek diye bir şey yok arada kadın da ödemeli yada en azından herkes yediğini ödemelidir.

1 0
paylaş
+1

bence fark eder gibi çinkü erkekler bir kızın hesap ödemesini bazen yediremiyor kendine mesala bana öyle oluyor bir kız ödeyince utanıyorum bazen kendimden

1 0
paylaş
+1

Bence etmez her zaman erkek ödemek zorunda değil eğer kadın da çalışıyorsa arada da o alsın veya ortaklaşa ödensin. Eğer evliyse ortak hesap yapılabilir yemek ödemeleri, market ödemeleri gibi..

1 0
paylaş
+3

Bence hiç fark etmez. Hiç olmadı kim ne yiyorsa onu ödesin. Erkek olsam derdim vallahi. Banane yani, ben erkeğim diye neden bende çok para var izlenimi oluyor ki? Ödemek nezakettir ama ödeme beklentisinin sürekli erkekte olması bence şahıs adına küçük düşürücü bir harekettir.

3 0
paylaş
+1

Fark etmez. Erkek ya da kadın ayrı ayrı da hesapları öder, hepsini de öder. Sürekli her şeyi erkekten beklemek de acizliktir bana göre. Eliniz cebinize gidemeyecek kadar zayıf olmayın.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.