+9

Herkesin zekasını sorgulayan bu arkadaşın özelden bana attığı mesajı buyurun sizde okuyun!

Bu tarzda birkaç mesajını daha gördüm, böyle üyeleri vakit kaybetmeden şikayet ediyorum, bundan sonra burada da yayınlayacağım.

Herkesin zekasını sorgulayan bu arkadaşın özelden bana attığı mesajı buyurun sizde okuyun!
  cherubgirl   -   Geyik-Sohbet
9 0
10 yanıt   -  
+2

@Gülşenn adlı arkadaşın sorusunda da "sen kimsin süper zekana hayran kaldım" gibi bir yorumunu görmüştüm. Bu kişilikler sitede nasıl dolaşabiliyor hayret içindeyim.

2 0
paylaş
+1

Evet bende fark edip uyardım. Çocuk aklıyla kırıcı yorumlar yapıyor.

1 0
paylaş
+1

Bana da o tarz bir yorum yapmış, süper zekalı höhöh" gibi, uyarmıştım sen kimsin ulan yazmış. Konuşma tarzı hayret verici.

1 0
paylaş
+2

Bu arkadaşın adı ne bizde şikayet edelim...

2 0
paylaş
2 yorum
+2

içinde bazı tanıdığımız arkadaşlarda vardı zamnında şimdi sitede yoklar ne güzel dikkate almış Ahmete sor ben çok şikayet ettim durduk yere yapılan davranışların herzaman arkasında duran bir insanım haklılığımla da gurur duyarım

2 0
paylaş
+1

Kimmiş bu dangalak alttarafı burda herkes kendi fikirlerini söylüyor ne gerek var böyle muhabbetlere.

1 0
paylaş
+4

Yaptığı çok ayıp bir şey eminim ki site yönetimi buna bir el atacaktır. Seninle dahil bir çok kişiyi bence bu tür şeylerle rahatsız ediyordur.

4 0
paylaş
+4

Sen kimsin ulan sen kimsin ulan ve sen kimsin ulan. Üçüncüyü okuyunca ilk okuduğumdan daha çok güldüm. Sen de dalga geçmek için ne la bu ya da artiz ne arar la pazarda filan yaz eğlenirdik biraz.

2 yorum
+1

Kimse kimsenin zekasını sorgulamaya hakkı yok. Farklı düşünen insanları neden bu kadar dışlarız ki? Çok tuhaf bir milletiz. Senin sevdiğini ben illa sevmek zorunda mıyım? Herkesin bir zevki var. Düşünsenize 100 kişi var aynı yolda ilerlemek mi daha iyi yoksa farklı yolda ilerlemek mi daha iyi? Aynı şeyi sevmek aynı şeyi düşünmek çok sıkıcı.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Eyvah ya.. Bunların hiç korkusu da yok acaba siteden atılır mıyım birisiyle tartışır mıyım diye millet rahat ya .. Şaka gibiler. Bir de ''ulan'' lı konuşması..

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.