0

Hayal ettiğim hayatın başlangıç noktasındayım. Herşey bizim elimizde istemekle yetinmeyip hayallerin için harekete geçersen evrenin senden yana olduğunu görebilirsin.

0 0
paylaş
+1

Hayal ettiğim hayat yaşadığım hayata benziyor evet. En azından çok şükür ailem benimle diyorum.. Onlardan sonra da hayal ettiğim hayat olsa ne yazar olmasa ne yazar.. Kıymetlerini sonradan anladım hep onların ..Kişiler evet bir kişi eksik aslında ama o olsa da olur olmasa da olur . Onun dışında mekan olarak burası olmasa daha iyi olurdu..

1 0
paylaş
0

Hayal ettiğim hayatı yaşamak için çok erken malesef, yurt dışında kariyer yapıp orada yaşamak en büyük hayallerimden biri mesela veya kendi arabamı alıp rahat rahat gezebilmek istiyorum ama imkanlar yetersiz olunca zamana bıraktım, her şeyin bir zamanı var sonuçta bekleyip görceğim.

0 0
paylaş
0

Aslında hayal ettiklerimin çoğu gerçekleşti. O nedenle nankör olmak istemem. Çok şey için şükür borçluyum. Ama bazen hayal ettiklerimizi yanında getirdiği zorlukları önceden öngörememiş olabiliyoruz. Her zaman hayırlı olanı istemek gerekiyor galiba.

0 0
paylaş
0

Hayal ettiğim hayatı yaşamıyorum inşallah zamanla yaşarım.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.