+2

Hangi partiye niçin oy vereceksiniz?

  tubaisn   -   Güncel
2 0
9 yanıt   -  
+1

Dünya kötü bir süreçten geçiyor. Ülkemizin elde etmiş olduğu kazanımları kaybetmemesi için dış güçlerle işbirliği yapıp bizi yine köleleştirmek isteyenlere inat oyunu Cumhur ittifakından yana kullanacağım.

1 0
paylaş
+1

Genel belediyecilik olsun, fikir ve düsünce olarak duygularimin agir bastigi birtek cumhur ittifakı vardır. Belediyecilik olarak çok iyiler. Bizim burasi istanbulun dışında kaldı ve gelişimden çok uzak kaldı. Metrobüs bile ilerlemedi kaldırımlar bakımsız. Parklar ve sosyal alanlar çok az. Ama yan Akp ilceleri resmen hayat akiyor. Bu yuzden akp ye verecegim. Dip not belediye 3 ayda bir oduyor chp :)

1 0
paylaş
0

HDP den yana kullanıcam oyumu.adaleti savunan ve gerçekleri söyleyen bir parti

0 0
paylaş
+1

ben islam içim türkiye için bayrağımız için ümmeti muhammed için güneydoğunun gerçek sahipleri gerçek kürt kardeşlerim için 2023 için 2053 için 2071 için daha güçlü bir türkiye için 100de100 kendi silahlarımız tabiki AK PARTİ

1 0
paylaş
+3

Ben şu anda oy vermeye düşündüğüm kişi veyahut Parti Bulunduğum yerde muhalefet partilerinin en güçlü adayı hangisi ise kazanma ihtimali en yüksek kimse Ben oyumu ona vereceğim çünkü AKP'nin ülkeye şu anda düzeltebilecek gücünün olmadığını düşünüyorum.

3 0
paylaş
+1

Siyasetten pek anlamıyorum.Baştakilerin bile anladığını sanmıyorum.Ülke git gide kötüye gitmeside buna kanıt olarak gösterilebilir.Oy kullanacağım ama kime vereceğim hakkında bir fikrim yok.

1 0
paylaş
+2

Saadet çünkü adayı düzgün bir insan

2 0
paylaş
+1

Mhp vericem bahçeliye sebebim mahkumlara af istiyor helal sana bahçeli bende mahkum ailesiyim yok yere hiç uğruna ne canlar yandı oraya giren biliyor helal olsun af çıkartın sonuna kadar arkandayım

1 0
paylaş
+1

Hiç bir partiye hiç bir sebepten oy vermeyeceğim her zaman oldupu gibi

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.