+2

Bir tane yeseydim iyiydi de birsürü yedikten sonra aklım başıma geldi. Kimseye güvenim kalmadı. İnsanlar çok alçak olmuşlar. Mutlulukları için satmayacakları şey yok. Bazen iyi oldu bi daha hata yapmam diye düşünüyosun ama bi yerinde hep yara olarak kalıyo yediğin kazıklar. Mutlu olduğun zamanlarda aklına geliyo yüzündeki gülümsemen bi anda kayboluyo. Zamanında mutlu olduğun kişilerin artık yüzlerini dahi görmek istemiyorsun. Hayat gerçekten çok acı şeylerle dolu bu acılara karşı yıkılmayıp ayakta kalabilen herkes kazanmış demektir. Pes etmek yerine kimseye güvenmemek daha doğru olan bişey. Gün gelir onlar ağlar o zamanda biz güleriz.

2 0
paylaş
+2

Arkadaşımın beni arayıp ;kardeşim acil bana 15.000₺ para lazım çekim patlamak üzere deyip çok güvenip hesabına havale gönderip ardından 2 hafta sonra para hesapta kardeşim deyip ve daha sonra o arkadaşa bir daha ulaşamamam ,böyle bir kazıktan sonra insanlara sevgiyle bakmamı malesef engellemiştir.

2 0
paylaş
1 yorum
+1

Kazık değilde insan sevdiğinden değer göremeyince mecburen bırakmak istiyor.Tabi yapabilirse...

1 0
paylaş
+1

Kazı yaparken müsteriyi çukura itene kadar

1 0
paylaş
1 yorum
+1

İnsanların mutluluk, aşk, sevinç diye adlandırdıkları şeylerin hepsinin yanlış faraziyeler üzerine kurulu, yanlış hesapların bir birikimi olduğunu keşfeden herkes kalbinde korkunç bir boşluk bulacaktır işte benimkisi de böyle başladı.

+1

dost kazığı

1 0
paylaş
+1

Bir gün sevgilimle geziyorum eve gidelim artık dedi tamam dedim gidelim götürdüm evine bıraktım sorna kuşkulandım gittmedim saklandım 5 dakika sorna evden çıktı sorna bir baktım arkadaşım geldi sarılıyorlar felan benim arkamdan iş ceviriyorlar kız beni arkadımla aldatıyormuş bunlar yolda yürüken çıktım karşılarına ikiside kıpkırmızı oldu yazıklar olsun dedim ne haliniz varsa görün dedim. Öyle işte ondan sorna heves bırakmadılar

1 0
paylaş
+1

İnsanlara, özellikle hasan hüseyin k..... isimli karaktersize güvenip, dolandırıldıktan ve tüm mallarıma, maddiyatıma, hesaplarıma haciz geldikten sonra bıraktım.

1 0
paylaş
+1

İhanetinden sonra zalimin kızı

+1

Ya aslında bırakmak deniyelimde vazgeçmek desek daha iyi olur apartmanda oturuyorum ve sevdiğim kız bir üst katta oturuyordu bu kız okuldan benden bir saat önce çıkıyordu sırf onu görebilmek için okuldan kaçardım bigün cesaretini topladım yine okuldan kaçıp kızı bina girişinde bekledim geldi bana baktı kıza selam vererek sohbet ettik biraz tanıştık her şey yolunda bir süre sevgili olduk bigün okulunun önünde bekliyorum elimde çiçekle doğum günüydü bir organizasyon hazırlamıştım okuldan çıktı yanında bir erkekle ilk başta arkadaşıdır diye düşündüm sarıldılar öpüştüler ve seni seviyorum diyerek ayrıldılar kız kafasını çevirdi beni gördü o dakika donuyorsun sonuçta bir kişiye karşı ona olan sevgini ona olan güvenini kaybediyorsun çiçek elimden kayı verdi arkamı dönüp yürümeye başladım Batuhan diye seslendi arkamdan aldırış etmedim eve kadar ağladım Talha Bora öge derki eğer bir erkek ağlıyorsa çaresiz kalmıştır çaresiz kalmıştım 1 ay uyandım düşündüm ve karar verdim sev ama sevildiğin kadar güven ama güvenirliğin kadar.

+4

benim yediğim kazıkların aldığım darbelerin haddi hesabı yok. akıllanmazın tekiyim. insan sevmeyi bırakamıyorum. kendime not : senden birşey olmaz ! :(

4 0
paylaş
+1

Duygu ve hislerimle oynandığında sevmekten vazgeçtim insanları. Bi daha kimseyi sevmiyecem.ta ki karşıma hayırlısı çıkana kadar.

1 0
paylaş
0

İÇİMDEYKEN KONUŞAMIYORUM DSADAS

0 0
paylaş
0

o kadar kazık yedim ki en son olayı hatırlamıyorum bile. Ama artık mütemadiyen hayvan seviyorum.

0 0
paylaş
0

iyilik yapayım derken kazık yedim ihtiyacı olan bi arkadaşıma para verdim ama o ne yaptı parasını geri ödemedi

0 0
paylaş
0

J.J.Rousse "insan insanın kurdudur" toplum sözleşmesi eserinden sonra bazı inşalardan soğumamak mümkün değil.

0 0
paylaş
+1

üniversitede ev arkadaşı olarak bi arkadaş geldı bana faturaları ev alışverısını felan hepsını yaptım sonra memlekete gitti bi daha gelmedı kırayıda ben ödemek zorunda kaldım

1 0
paylaş
0

Ooo anlatılmaz yasan lazım ki anlayasın ????????

0 0
paylaş
0

Dost kazıgı

0 0
paylaş
0

valla hiç kazık yemedğim için öyle bi problemim olmadı

0 0
paylaş
0

en kötüsü bence aile kazığı .. işte o zaman çağresiz kalıyorsun .. çağresizlik insanı bitiriyor

0 0
paylaş
0

Genelde kimseye guvenmedigim için bir ağır bir kazıkla karşı karşıya gelmedim

0 0
paylaş
0

Sevigilimde yedim kazığı

0 0
paylaş
0

O kaziklar sevgiyi artirir birlestiricidir

0

İnsanlar hep yanıltı. Güvendiklerin de, güvenmediklerin de...

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.