+2

tabiki de gündüz vardiyasında çalışmak , insan gece uyumak için programlanmış bir robot gibi insanın doğal yapısını bozan bir şey gece vardiyası

2 0
paylaş
+2

3 sene boyunca gece vardiyasında çalıştım . ilk olarak sindirim sorunları yaşadım . Sinir sistemim bozuldu sinir ilaçları kullanmaya başladım . 3 senenin yıkıcı etkisini 1 senede zor attım . Bir süre gündüz yaşarken sanki ters zamanda yaşıyor gibi hissetmiştim .

2 0
paylaş
+2

Gündüz çalışmak gece insanın uyku düzeni bozuluyor ruhsal değişmeler de oluyor Allah zaten geceyi biz dinlenelim diye yarattı

2 0
paylaş
+1

Vardiyalı çalışmak, insanın zamanla fiziksel, ruhsal açıdan çökmesine ve asosyal olmaya sürükler. Gece vardiyası zordur, herkes fosur fosur uyurken siz çalışırsınız. En iyi vardiya 16-24 arası olandır.bgunduz vakti her işinizi görüsrünüz en azından.

1 0
paylaş
+1

Tabiki gündüz vardiyasında çalışmak belki akşam vardiyasında çalışmak büyük avantajları olabilir mesela bütün gün boş ve başka işlerini rahatça halledebilirsiniz ama Bence gündüz çalışmak daha iyi çünkü geçe leyin zaman geçmez gündüz uykunu alamassın ve dengesiniz olabilirsin vücudun dinlenmesini bakımından en sağlıklısı tabiki gündüz vardiyası bence.

1 0
paylaş
+2

Gündüz daha iyidir. Gece zor ya ben yapamazdım gece çalışanı olmak istemem . Bana göre değildir diye düşünüyorum hiç çalışmadım ama öyledir.

2 0
paylaş
+1

Bir çok işte çalıştım. Bunlar hem gündüz hemde gece vardiyası olan işlerdi. Ancak benim en rahat ettiğim gece vardiyasıydı. Gece vardiyasında biraz uyanık olduktan sonra hiçbir sorunun kalmıyor.

1 0
paylaş
+1

Geceleri uyumayı tercih ederim ben o yüzden gündüz vardiyasında çalışmak diyorum. Ayrıca geceleri daha tehlikeli olabiliyor bazı meslekler için.Ben gece vardiyasında çalışamazdım . Gece uykusu insanların sağlığı içinde faydalı . Sürekli geceleri uykusuz kalan bir insanın psikolojik olarakta sorunları olur zamanla.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.