+2

Bazen diğer kategorilerde de öyle olmaktadır. Sebebini ise kimse bilmiyor. Ben daha çok bunun şeyle alakası olduğunu düşünüyorum. Etkileşim ne kadar olursa o kadar kazanç oluyor.

2 0
paylaş
+1

Sohbet & geyik kategorisine acilan sorulara isterse 100 cevap 1000 begenide gelse 1 ap bile alamazsin . Sebebi ise ahmetesorun sohbet & geyik kategorusine ap dagilimi yapilmadigindan kaynaklidir. Ap kazanamazsin diyorsa site ucan kusuda tutsan sohbetten ap kazanamazsin. Ap kazanmak icin görüş ahmetesor egitim sağlik vb kategorilerden soru sorman gerekmektedir.

+2

Genelde cevap ya da beğeni sayısının yarısı kadar alınıyor, normalde o cevap ve beğeniye diğer kategorilerde daha fazla alabiliyorsun. Bu geyik kategorisinin sınırsızca kullabilmesi olabilir. Geyik yapmak için bazen naber tarzı cevaplar bile yazılabilir ama diğer kategorilerde en azından yorum, bilgi ve kapsamlı içerik oluyor. Bu yüzden geyiğin ap oranı düşük bence, zaten cevaplayana da ap kazandırmıyor genelde.

+1

Ben bunu fark ettiğim günden beri benim branşıma hitap etse de, geyik sorularına cevap vermiyorum genellikle. Evet bir getirisi yok maalesef.

1 0
paylaş
+1

Aksine oraya etkileşim meydana gelirse daha iyi apler kazanma şansımız olacaktır. Bende şu ana kadar toplamda bir soruda ordan 118 ap almış bir üyeyim ben.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.