+2

Fenerbahçe Zenit'i eleyebilecek mi?

    -   Spor
2 0
10 yanıt   -  
+2

Bence eleyip tur atlayacak.Fenerbahçe zor bir deplasmanda oynayacak.İnşallah kazanabilir.Kendi sahamızda 1-0 kazanmış olsak bile onların sahasında gol yemeden 1 gol atabilirsek turu geçeriz.İnşallah futbolcular güzel oynayabilir.Ersun Yanal'ın vereceği taktikler sayesinde Fenerbahçe kazanacaktır.Önemli olan takım oyunu.Umarım güzel paslar yaparlar ve turu atlayıp son 16'ya kalabilirler.

2 0
paylaş
-1

Bence eleyemeyecek ilk maça göre daha zor maç olacağı kesin Zenit kendi sahasında hücum oynayacak zaten turu geçerler bana göre

+1

İlk maçta çok avantajlı bir skor elde edemese de Fenerbahçe Zenit'i eler. Çünkü Rus takımı daha hazır değil. Rusya ligi daha başlamadı. Bu Fenerbahçe için avantaj tabi. Ama Fenerbahçe Türkiye ligindeki durumu pek parlak değil. Her ne kadar Avrupa maçlarının havası farklı da olsa ligdeki durum biraz moralleri bozuyordur. Bir de Rusya'daki hava durumu önemli. Çok soğuk bir hava varsa Fenerbahçe için dezavantaj olabilir.

1 0
paylaş
+1

Bana göre ilk maçta Fenerbahçe çok iyi oynuyorak gol yemeden kazanmayı başardı ve bu çok büyük bir avantaj zaten Zenit maç eksiği olan bir takım şuanda ve bence fenerbahçe oradan da istediği alarak türü geçen taraf olacaktir.

1 0
paylaş
-1

Zenit'i eleme ihtimali yok denecek kadar az. Kendi sahamızda 1-0 yerine farklı skorla yenmiş olsaydık ihtimal yüksekti. Zenit bu sefer 1-0 olan skorun durumu ve kendi evinde olması avantajıyla turu geçmek için hırsla oynayacağından şansımız yok.

0 1
paylaş
0

Bence eleyecek . Ligdeki durumu dikkate alındığında başka da bir şansı kalmadı.

0 0
paylaş
0

Hayır eleyemeyecek. Zenit kendi evinde dört sıfir alacak ve fenerbahçe elenecek.

0 0
paylaş
0

Bence eleyebilir bir galatasaray taraftarı olara ülke puanına katkı yapması için fenerbahçenin kazanması temennim

0 0
paylaş
0

eleme şansı yüksek. ilk Zenit maçı öncesi çok zor günler geçiren fener bahçenin şansı çok azdı fakat o bir sıfırlık galibiyetten sonra artık fener turu geçecek gibi görünüyor. ilk maç öncesi iddaa fenere 2 küsur zenite 1 küsur verirken ilk maçtan sonra fenere 1 küsur zenite 2 küsur oran verdi. yani iddaa da fenerin şansını daha yüksek görüyor. zaten de öyle.

0 0
paylaş
0

Rövanş maçı uzatmalarda biter ama fenerbahçe alır

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.