+4

Evimin temizliğini genellikle tek başıma yapıyorum. Bazende hafta sonları eşim bana yardım ediyor. Aksi halde bitmiyor bu ev işleri.

4 0
paylaş
+4

Evet evimin temizliğini tek başıma yapıyorum , eve ayda bir temizlik görevlisi de geliyor, kaldığım yerin bir uygulaması. Temizlik şirketi ayda bir bütün evleri ve merdivenlerin genel temizliğini yapıyor. Onun dısında genelde iki üç güne bir temizlik yaparım, daha temiz oluyor ve sık kirlenmiyor bu şekilde.

+3

Evet , evin tek kızı olarak ben yapıyorum. Annem de babam da çalışıyor ve artık yaşlandıkları için bir kaç senedir tek başıma yapıyorum bazen annemleri , koltuları sehpaları ittirip çektirmek için çağırıyorum o kadar.. Çünkü baya ağır oluyor bazen koltukların altına hep kitapları koymuşlar eşek ölüsü gibi itsen itilmiyor..

3 0
paylaş
+2

Evet ben kendim yapıyorum evin tek kızı olarak yavaş yavaş yapsam bile evin hertarafını bir günde bitirebiliyorum.. Erken kalkar kahvti yapar ikindiye kadar işlerimi halleder yemeği hazırlar dinlenir çayımı içerim varsa dersim çalışırım

2 0
paylaş
+1

Evimizin temizliğini annem ile birlikte yapıyoruz haftalık olarak, ben tozları alıyorum annem camları siliyor bu şekilde sistematik bir şekilde temizlik programımız var.

1 0
paylaş
+3

Evin temizliğini tek başıma yapıyorum.. Bayıldığımdan değil tabii, yapacak başka kimse olmadığı için :-) Başkası olsa elimi sürmem zaten! Bir şekilde o işleri ona yıkarım, karşılığında başka şeyleri üstlenme pahasına.. Bekarlık sultanlık hesapta ama temizlik yapan bir sultan nerede görülmüş ben bilmiyorum!

3 0
paylaş
+2

Genelde temizliği tek başıma yapıyorum. Çünkü temizlik yaparken kimseyi yanımda istemiyorum genelde iş yaparken bunu neden buraya koydunuz, bu lekeyi neden silmeden bırakdınız, neden dağınıksınız gibi söylendiğimden tek başıma yapıyorum. Yanımda biri varsa söylenirim kimse yoksada telefondan bir video açıyorum ya da şarkı temizliğimi hallediyorum.

2 0
paylaş
+2

Evet, evimin temizliğini kendi başıma yapıyorum. Bu konuda yardımını isteyeceğim kimse yok. Zaman zaman üstesinden gelemeyeceğimi veya yetiştiremeyeceğimi düşündüğümde, bir yardımcı hanımın ücret karşılığı yardımını talep edebiliyorum.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.