+2

Sevgilimin bana olan ilgisi azalırsa onunla konuşurum.Nedenini öğrenirim.Eğer artık eskisi gibi beni beğenmiyorsa vs o zaman zaten ayrılma vakti gelmiştir. Ayrılırız.

2 0
paylaş
+2

Eşimin yada sevgilimin bana olan ilgisi azalmaya başlarsa öncelikle uzaktan kendisini takip ederdim. Şüphelenmem gereken bir durum olup, olmadığına emin olmak isterim.

2 0
paylaş
+1

Kendisiyle açık açık konuşurum. Zaten konuşurken yalan söylerse 2 gün sonra illaki ortaya çıkar. Bir süre daha bekler ilgisizliği devam ederse uzak dururum biraz düşünmek için. Aynı zamanı ona da tanırım. Eğer devam bu şekilde devam etmeye meyilliyse de ayrılırım. Nedeni sonradan ortaya çıkar nasılsa.

1 0
paylaş
0

Bu tarz bir durum olursa eğer daha fazla ilgilenmeye genelde hoşuna giden şeyleri ön plana çıkarmaya gayret gösteririm.Baktım hala bir gelişme yok durumu masaya yatırıp karşıma alıp konuşurum.Sonrasında ise vereceği cevaba göre hareket ederim.

0 0
paylaş
0

Sevdiğim insanın bana olan ilgisi azalırsa şüphelenirim beni aldattığını bile düşünürüm tabiki peşini bırakmam araştırırım bana ilgisi biten kişiye karşı ilgim olacağını sanmıyorum gururlu bir insanım.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler