+2

Tabiki oldu

1 yorum
+4

Kimin olmadı ki :)

4 0
paylaş
1 yorum
+2

Evet oldu

2 0
paylaş
1 yorum
+2

Bazi kimseler hep durust pldugunu idaa eder oysa en buyuk yalan bu olmali

2 0
paylaş
+3

Bazı kişiler hep doğru söylediğini söylesede. Çoğu söylediği yalandır. Gerçekleri söylediğinde kızacağını bilir zaten karşı tarafın.

3 0
paylaş
2 yorum
0

evet geçen sabah uyuya kalmış servis şöförü o na kızmasınlar diye bana dedi sen uyuya kaldı mdermisin dedi.

0 0
paylaş
1 yorum
+2

Hayır hiç olmadı diyen yalan söylemiştir zaten.Şu dünya da hepimiz ufak da olsa yalan söylemişizdir.

2 0
paylaş
+1

Olmaz olur mu aslında attığım yalanların yüzde 90’nı oluşacak gerilimli havayı bertaraf etmeye çalışmaktan ötürü, tabi benimde zor duruma düşmemek için kendimi koruma amaçlı yalan attığımda doğru:)

1 0
paylaş
1 yorum
+2

Her zaman illaki yalan soyleniyor. Artik o kadar sitandart oldugu anlar oluyorki yalani soyleyip geri kendimi bile inandirabilecek kadar usta bir yalanci olabiliyorum. Ama bunun cok kotu ve yersiz oldugunuda biliyorum. Ama gunumuzun sartlari yalana itiyor insani hic istemesede.

1 yorum
+1

evet yalan söylediğim zamanlar oldu maalesef... sevmediğim insanlarla muhatap olmamak için hele.

1 0
paylaş
1 yorum
0

Olmaz olur mu ya.. Bazen o kadar kırıcı konuşuyorlarki ben de tekrar görüşmemek için tonla bahane uydurduğum olmuştu. Sevdiğim insanla buluşmak için aileme de söylemiştim yalan. Bu ve bunun gibi birçok kez söyledim yalan. Bir de şu var, herkese her şeyin tamamını, her şeyi anlatmak istemediğim için de bazen salladığım zamanlar oluyor. Ya da başka türlü anlattığım. Çünkü zorunda değilim.

0 0
paylaş
2 yorum
0

Kesinlikle oldu. Heke çocukken o kadar çok yalan söylemek zorunda kaldımki. Bu biraz insanın ilişkilerinde hissettiği baskı ve rahat olmana ile de ilgili sanırım. Şimdi gerçekten iyi bir yalan söyleme kapasitem olmasına rağmen istemiyorum. Biraz yercih nesekesi. Şartlar ne olursa olsunhayatınızın kontrolü ve seçimler elinizde. Ama yakınınızın kırılmanası için mecbur kalınan ger durum kendi içinde irdelenmeli tabi

0 0
paylaş
1 yorum
0

Oldu tabi hayatta herkesin olmuştur

0 0
paylaş
1 yorum
0

Yalan söylemedim diyen bir kişi yalan söylüyordur

0 0
paylaş
1 yorum
+1

Evet ama cok

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.