+1

Dogru Dill yalniş Bir Crvap o

1 0
paylaş
0

Ezanı dinlememeleri önemli değildir. Protesto etmeleri, ıslık ve düdük çalmaları sesini bastırmaları çok büyük bir hatadır. Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya benziyor. Halkı kalyana getirip ortamı germek için planlı yapılan bir eylemdir. Bunun bir soruşturmaya konu olması gerekir.

0 0
paylaş
+2

Ya bu ezanla alakası yok ıslık sesi düdük sesi protesto sesi filan belki ezanı duymamışlardır ama müslüman ülkesi olarak ezana sahip çıkmamız lazım ve ezan okunduğunda örf ve adetlerimizden gereği ezan okunurken susmalıyız ve dinlemeliyiz

2 0
paylaş
0

Öyle bir iddianın olmadığını düşünüyorum. Kadınlar, polis barikatlarını yıkmak için seslerini yükseltmek istediler. Gerçeğini öğrenmeden ezana saygısı olmayanlara yazıklar olsun diye saçma sapan bir tepki vermek neden? Kadınlar sokaklara çıkamayacaklar mı? Haykırmayacaklar mı hiçbir zaman? Ezanı da kitabı da dini de siyasete alet ettiler. Bu yüzden insanlar yaşamak istediği inanmak istediği dinlerini ne yaşıyorlar ne de inanıyorlar. Ee tabi bunun kaynağı A Haber, Akit gibi insanları gerizekalı hale getiren yalaka medya olunca insanlar sorgulamadan inanıyorlar tabi.
Feministlerin sokak yürüyüşünü destekliyorum. Her zaman direnecekler ne yapsalar ne etseler de bu güçlü, cesaretli insanları susturmayı asla başaramayacaklar. Ama 8 Mart'ta dünya çapında kadınları şiddete uygulayarak, protesto ederek kutlayan ülke olmayı başardınız ya yazıklar olsun size.
O kadar kadınlara tecavüz edildi, katledildi, yolsuzluk yapıldı vs. niye sesiniz çıkmadı da bir ezan sesi uğruna neden sesiniz çıkıyor?
Her önüne gelen haberleri de inanmayın.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.