0

Duadan başka silahımız olmadıgı için ölüyoruz. Her gün günah işleyip bu hayatın şehvetiyle tanışan Müslümanlar arkadakinlerini amcalarını dedelerini. Dindaşlarını unuttular. Halifelik kaldırıldıgından beri dünyanın heryerinde MÜSLÜMANLAR öldürülüyor. Bu dün yada 2 gün önce meydana çıkan birşey degil kardeşim. Müslümanların ölüsü OSMANLININ GÜC kaybetmesiyle ortaya çıkmıştır.
Ve senelerdir ARAKAN BOSNA SURİYE IRAK AFGANISTAN VE BİR ÇOK ÜLKEDE MÜSLÜMANLAR ÖLDÜRÜLÜP YADA SAVAŞ ÇIKARILIP BİRBİRLERİNE DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.
HİZBULLAH TERÖR ÖRGÜTÜ OLARAK BİLDİGİNİZ ÖRGÜT SENELERCE İSRAİLLE SAVAŞMIŞ İSRAİLİ DİZE GETİRMİŞTİR. AMA HERŞY UNUTULUYOR.
MÜSLÜMANLAR ÖLÜYOR ÇÜNKÜ BİZ ARKAMIZA BAKMIYORUZ. BUGÜNÜN TADIYLA ŞEKERİYLE İDARE EDİP ÖNÜMÜZE BAKIYORUZ. YARINI ÇIKARDIKMI ŞÜKÜR DİYORUZ.

0 0
paylaş
0

Tam üstüne basmışsın duadan başka silahımız yok, tamam Allaha tevekül edelim de Allahın verdiği aklıda kullanalım. En son dinin temsilcileriyiz ama ancak başka dinlerin mensubu ülkelerin geliştirdiği, satarsa aldığımız teknolojileri kullanıyoruz, islamiyet bilinçli olarak kötüledikleri için hedefte her zaman müslümanlar var.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.