+2

Evet.Asla atlamam.Önceden olsaydı fırçalamayı unutuyordum veya çok üşeniyordum.Ama özellikle dişçiye sık sık gitmeye başladığım bir zaman vardı.O zamanlar aşırı korkmaya başlamıştım bu durumdan.Bu da biraz beni düzelmeye itti.Şimdi bazen bi öğleni unutuyorum ama onun dışında sabah akşam hep fırçalarım.

2 0
paylaş
+1

Dişlerimi günde üç defa fırçalamaya özen gösteriyorum. Günde üç defa yapamadan da mutlaka sabah aksam her gün düzenli fırçalarım.

+1

Evet her gün düzenli fırçalı yorum çünkü dişler benim için çok önemli bence herkes içinde öyle olmalı.

1 0
paylaş
+1

Evet. Eskiden umusamazdım fakat bir yerden sonra aşırı rahatsız oldum neden fırçalamıyordum diye kendimi sorguladım resmen. Düzenli olarak fırçalamaya dikkat ediyorum artık.

1 0
paylaş
+2

Genellikle evdeyim. Dişlerimide her gün fırçalamıyorum. 2 3 günde bir fırçalıyorum. Zaten sürekli abdest aldığımdan ağzımın içinde yemek atıkları kalmıyor.

2 0
paylaş
+1

Aslında dişlerimi çok düzenli fırçaladığımı söyleyemem pek ama teorik düzene göre böyle.. Yine de her gün en az bir kere fırçalıyorum.. Aslında her yemekten sonra fırçalamak en iyisi ama her zaman da olmuyor bir türlü.. En azından ben yapamıyorum..

1 0
paylaş
+1

Günde üç kere düzenli ve nizami şekilde kesintisiz fırçalarım. Yüzümüzde ki ifadeyi en iyi yansıtan dişler olduğu için benim açımdan oldukça önemli.

1 0
paylaş
+1

evet duzenli olarak fırcalmaya dıkkat ederım

1 0
paylaş
+1

Diş fırçalamak daha çok yemeklerden 10 dakika sonra yapılmaması ama akşam öyle diyoruz ama sabah yediğimiz bir yemek yiyelim Öğlenden sonra her dişlerimizi fırçalarsak o yediğiniz yemek Dişlerimizin arasına girecek ve öyle hariç alamadığımızda herhangi bir işe yaramayacak O yüzden yemeklerden 10 dakika sonra fırçalamak iyidir.

1 0
paylaş
+1

Özelliklede sabah akşam düzenli fırçalamaya çalışırım

1 0
paylaş
+2

Dis sagligina onem verdigimden dolayi her tatli yedigimde gunluk 2 kez fircaladigim disini bir kez daha fircalayatmrak dis curumesine ve agiz kokusu olusumunu onlemek icin gunde en az iki en fazla dort kez disimi fircalarim.

2 0
paylaş
+1

Her ne kadar diş macunlarına göre iki defa olsa da günde mutlaka üç kere

1 0
paylaş
+1

Düzenli olarak günde 4 defa dişlerimi fırçalarım ve rutin olarakta doktor muayenesini yaptırırım.

1 0
paylaş
+1

Elbet de hergün genelde 2 defa kesin firçalarim sadece fircalamakla kalmam dış arası fırçası da kullanırım diş ipini de ona rağmen çok dikkat ettim halde çürükler meydana gelir ve diş doktorundan hiç çıkmam.

1 0
paylaş
+2

Tabiki dişlerimi düzenli fırçalarım fırçalamaszsam dibleri agrıyor her gun 3 defa.

2 0
paylaş
+2

Günde üç dört defa dişlerimi fırçalarım çok önemli diş sağlığı sonra kaybettiği dişleri çok arıyorda gerçek diş gibi olmuyor malisef

2 0
paylaş
+1

Genelde fırçalarım

1 0
paylaş
+1

Evet her gün düzenli fırçalarım en azından günde bir kere ihmal etmem. Aslında sayıyı daha fazla arttırmak lazım günde iki kez falan.

1 0
paylaş
+1

Pek düzenli fırçaladığım söylenemez bazı zamanlar aksatmam fırçalarım bazı günler hiç fırçalamam unuturum gider falan öyle yani pek dikkat etmiyorum ama son zamanlarda daha çok önem vermeye başladım çünkü daha da sararmaya başladılar korkuyorum...

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.