+5

Değişime direnir misiniz?

5 0
6 yanıt   -  
+1

Ülkenin gelişimi için olacak değişimlere destek olmayı çağı yakalamayı isterim. Değişim adı altında başka ülkelerin yanlış kültürlerin bize dayatılmasına ve yozlaşmaya da karşıyım.

1 0
paylaş
+2

Değişim eğer iyi yönde olacaksa hiç bir şekilde değişime karşı koymam. Fakat eğer değişim benim mantığıma uygun değilse de değişime karşı gelirim.

2 0
paylaş
+1

Eğer değişim olumlu ise asla direnmem değişim güzeldir seni monotonluktan çıkartır

1 0
paylaş
+1

Biz insanlar alıştıklarımız ile aramızda bağ kurarız ve kendimizi rahat hissederiz. Beklenmeyen durumlar ya da değişimler bize panik hissi verir.
Ben değişimleri ve değişimle gelen olumlu-olumsuz sonuçları desteklemeyi severim.
Çünkü hep aynı şeyler devam ederse, hep de aynı sonuçlarla karşılaşırız. Bu yüzden değişen dünyada her anlamda değişime açık olmalı ve gerektiğinde uyum sağlamayı bilmeliyiz.

+1

Eğer bana zarar vermeyecek aksine bana yararlı olacak bir değişimse direnmem ama istemiyorsam o ayrı tabi ki. Ancak bana yararı olmayacak zararlı bir değişimse kesinlikle sonuna kadar direnirim değişimin sonuçları her zaman iyi yada beklenildiği gibi olmuyor bu yüzden her yönden düşünülmesi gerektiğini savunurum her zaman. Bazen ufak bir değişim tüm hayatınızı derinden sarsabilir. Bu yüzden karar alırken her zaman artılarına eksilerine dikkat edilmeli.

1 0
paylaş
+1

Değişime direnmem, değişim iyidir, severim özellikle faydalı olacaksa ve iyi bir değişimse kesinlikle değişim olmalıdır zaten. Zaman ilerliyor her şey değişiyor insan neden değişmesin ki.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.