+3

Daha önce pazar arabası ile ayağımın üzerinden geçilmesi. Eğer gerilse idi. Şu an bile o ezilmedin acısını ara ara çekiyor olabilir idim. He de ağır olan pazar arabaları düşünülür ise.

+2

Daha önce pazar arabası ile ayağımın üzerinden geçildi. Ankara'da pazarlar acayip kalabalık oluyor ve herkeste de bir pazar arabası mutlaka oluyor. Sağına soluna bakmadan geçen teyzeler de oluyor haliyle. Bir defa boş araba ile, bir defa da dolusu ile ayağımın üzerinden geçilmişti. Boş araba ile geçen bile özür dilerken, dolu araba ile geçen vatandaş özür dilemeden salatalık, patlıcan bakmaya devam etmişti.

2 0
paylaş
+2

pazar arabası ne ki arkadaşlarla oyun oynarken sağ ayamıdan bir taksi geçti sağ ayam çok güçlü olduğundan dolayı acımadı

2 0
paylaş
1 yorum
+1

Yok daha önce öyle bir şey olmadı pazardakilere çok laf ediyorum ben ya :D biraz etraflarına da baksınlar sadece kendiler yaşıyormuş gibi davranıyorlar.. Bu arada şunu farkettim bu hayatta kendim de dahil herkesten şikayetçiyim sanırım . Ben her zaman yol veriyorum ben her zaman bakıyorum yahu bu insanlar kör mü bakmıyorlar mı acaba.. belki de ben uzaylıyım.

1 0
paylaş
+2

Uzun zamandır pazarlara uğramıyorum. Ege Bölgesinde bulunduğum zamanlarda pazarlarda dolaşmayı çok severdim. Çünkü her taraf taze meyve ve sebzelerle doludur ve pazarcılar halktan insanlar olup çok güleryüzlüdür. Ama Ankara'da aynı güleryüzlü göremediğim için marketlere yöneldim. Dolayısıyla pazar arabası tehlikesine karşı da korunmuş oluyorum.

2 0
paylaş
+2

Pazarlarda mutlaka pazar arabaları var olduğunu biliyoruz. Bunları kullanan teyzelerimiz ise doldurup pazarın içinde gezerler. Yani benim ayaklarımın üstünde geçtikleri olmadı. Mutlaka aramızda ayaklarının üstünden geçmiş olanlar vardır. Bunların olması da normaldir. Pazar yerleri çok kalabalık olduğu için bunların olması da normal oluyor haliyle. Teyzelerimize de kızmayalım sonuçta oradaki kişi annemizde olabilir. Bu yüzden hoşgörülü davranalım.

2 0
paylaş
+1

Bana oldu yemin ederim o an o arabayı alıp kadının kafasında parçalamak istedim insan biraz dikkat eder

1 0
paylaş
+2

Soru başlığını görünce hafızamda canlandı bir anda. Sanırım, eminim evet bu olay bir defa başıma gelmişti. Yine olayın içinde baş kahramanı dikkatsiz vurdum duymaz teyze vardı. Ayağımın üstünde arabayla geçtigi yetmezmiş gibi , öyle bir ifade takındı ki yüzüne sanki benden özür bekliyor arabasını çizmişim gibi.

2 0
paylaş
1 yorum
+2

O neymiş ya :)
Yok pazar arabasıyla ayaklarımı ezmediler ben yol veririm genelde kalablaık yerlerde, pazarlarda falan , insanlarla çarpışmaktan bile hoşlanmam. Marketlerde de market aralarını görünce kaçarım.

+2

Pazar arabasını geçtim de arabayla yada bisikletle bile geçeni olmuştu. İnsanlar hiç dikkatli değiller ne yazık ki. yada çok benciller ve umursamıyorlar kimsenin güvenliğini.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.