+2

Kendi açımdan söylemek gerekir ise ben daha çok uzun ve kaliteli cevaplar vererek daha çok kazanıyorum. Öyle sorular var ki sahibine 40 AP kazandırıyor.

+3

Bence sorulara cevap vermek daha çok puan kazandırıyor her ne kadar tüm verdiğimiz cevaplardan puan kazanamazsak da kimi sorudan çok puanla kazanır biliyoruz kimi sorudan ise az da olsa bir miktar kazanıyoruz zaten cevaplar ne kadar kendine özgü ve uzun ve de anlamlı ise o kadar fazla kazanıyoruz sordugumuz sorularda ise en fazla 15 ap kazanıyoruz ki buda çok nadir bir durum kendi açımdan bakınca ben çok fazla kazanamadım sorulardan genel olarak 7 8 ap kadar bazen daha fazlası oluyor o yüzden en mantıklısı ve en çok kazandırani sorulara cevap vermek

3 0
paylaş
+3

Ben siteyi kullanırken genelde cevaplama yaparak bonus ap ları kazanmaya hedefliyorum. Zaten günlük olarak soru limitim de cevap limitime göre oldukça az. Fakat popüler sorular sorarak, sorulardan yüksek ap kazanan üyeler de var.

3 0
paylaş
+1

yeni kullanıcıyım yorumlara bakmaya geldim ve sanırım uzun ve bilgilendirici yorumlar yazacam artık

1 0
paylaş
0

Ben de daha dün üye oldum bu olayı çözmeye çalışıyorum. Sanırım sorularına gelen yanıtlarına göre sorularından ap alıyorsun. ve yaptığın yoruma da yapılan cevaplar beğeniler vs gibi. sorulardan çok kazanmak bence bir süre sonra olabilir. takipçin vs olduğu zaman güzel şeyler kazanabilirsin. ama şimdilik sanırsam yapılan yorumlardan daha çok kazanırsın. Ben de bu şekilde ilerliyorum.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.