+3

Çok cevap alan sorularına azap aldığı zaman o sorunun kalitesine göre veriliyor. Bir de cevaplarında kalitesi olması gerekir öyle olursa daha çok ap veriliyor.

3 0
paylaş
+2

Bazı zamanlarda az cevap gelse bile çok AP kazanıyoruz. Bazı zamanlarda ise çok cevap gelmesine rağmen az AP kazanıyoruz.

2 0
paylaş
+3

Muhtemelen Ahmet'e sor sitesinin herhangi bir standarda var ve o standardı yakalamışsan sana puan veriyorlar diye düşünüyorum yani 100 kişi de senin soruna cevap vermiş olsa 5-10 puan alabilirsin ama ben bazen bir sorum da üç dört tane cevap olmasına rağmen 10 puan 15 puan aldığımı hatırlıyorum.

3 0
paylaş
+4

Popüler konulara yönelmelisin :)

4 0
paylaş
+4

Sorduğunuz soruların cevapların sayısı yanında beğeniye de ihtiyacı vardır ve sorularınız ne kadar kaliteli ve bilgi amaçlı olduğu zaman ve gelen cevapların güzel ve nitelikli olması lazım cevaplar kötü ve kısa olduğu zaman gelen ap miktarında da azalma olur bu gelen cevaplara da bağlı yani.

4 0
paylaş
+1

Ap'nin satış kuru düştükçe AP kazanma durumunun da düşüş yaşadığını gösteriyor. Yani bu sitede kolay para kazanma dönemi bitmiştir. Çok çalışacak ve ancak kazanacaksın,

1 0
paylaş
+1

Zaman geçtikçe artacak bir anda olmuyor . Her geçen saniye yaptığın şeyler değerleniyor . Elinden geldiğince uzun ve özgün içerik çıkarmaya çalış biliyorum bazen çok zor oluyor. Mesela dün iki saatte bütün soru cevap haklarımı bitirirken bugün akşama kadar bitiremedim . sanırım konsantre olamadım . Bol kazançlar diliyorum .

1 0
paylaş
+1

Ben çözdüm soru sormaktan çok acıklayıcı uzun cevaplar yazmak daha çok ap veriyor. Herkez soru soracak olsa okadar soruya kim cevap verecek bence sistem böyle işliyor sizede tavsiye ederim

1 0
paylaş
+1

Sorduğunuz sorulara çok cevap gelmesiyle beraber beğeni sayısı da ap kazancını etkiliyor. Bununla beraber Ahmetesor sitesi bazı ilginç sorulara kendiside iyi ap kazandırıyor. Bununla beraber cevapların haricinde sorunuza kullanıcıların yaptığı yorumlar da kazancı oldukça yükseltiyor.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.