+2

Büyük ikramiyenin sana çıkması için çok şanslı biri olmalısın. Bence kime çıkarsa ilk önce yardıma ve bakıma ihtiyacı olan insanlara yardım edilmelidir. Bana çıksa benim ilk yapacağım şeylerden bir tanesi bu çoğu insan aç ve susuz. Biz göz göre göre bu insanları ölüme gönderemeyiz vicdan diye bir şey var. Kesinlikle yardıma ihtiyacı olan kişilere önce yardım edilmesi lazım.

2 0
paylaş
+2

Ben bana çıktığı takdirde direk piyangomu teslim eder ve parayı teslim alırdım. Arabalarda lükse düşkünüm. Bir kız olarak çocukluğum beş erkekle geçince haliyle arabalarla ilgili oluyorum. Bu yüzden benim için araba ilk şart. Gerisini düşünmedim. Belki yurtdışı yapardım.

2 0
paylaş
0

Bana herhangi bir yerden para gelseydi ben şu anda yurt dışına giderdim ve oralarda gezerdim Ondan sonra da kendime çok güzel bir ev alırdım deniz kenarında veya bir göl kenarında ormanda güzel bir rehber ölene kadar orada yaşamayı düşünürdüm.

0 0
paylaş
0

Bir çiflik kurardım . Bir sürü evsiz çaresiz hayvanı toplar ve onları sahiplendirirdim . Bir kağıt parçasının kime ne hayrı dokunmuş ki bana dokunacak der bütün parayı çatır çatır canlara verirdim :)

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.