+2

Buyuk ikramiye yalaka yavsak birinin adami degilsen cikmaz ona bile el atmislar bir tane namuslu calisan biryer gosterin.

2 0
paylaş
+2

Benim çok param olsaydı Muhtemelen dünyayı gezmek için çıkardım bir de kendimi memlekette güzel bir ev alırdım ya da deniz kenarında güzel bir yerde bir ondan sonra da geri kalan parayı da bankaya yatırdım ve onunla ölene kadar yaşamaya çalışırdım.

2 0
paylaş
+2

Büyük ikramiye bana çıksa ben saklardım. Kendimden bile saklardım ilk etapta gıdım gıdım harcardım. Bütün bankalara bölerdim o parayı. Ömrümün sonuna kadar yeterdi o para bana.

+1

Neler neler yaparım varya anlat anlat bitmez önce çocuklara sonra kadınlara sonra yaşlılara destek olacak bir zincirleme şeklinde hepsi birbirine faydalı güzel bir başlangıç cocuklar olacak sonra kadınlar guclenecek heryer daha güzel olacak sonra yaşlılara huzurla tüm hayatları boyunca istedikleri yaşama kavuşacak ohhh misss

1 0
paylaş
+1

FABRIKALAR KURARIM YURT DIŞINA GIDERIM

1 0
paylaş
+2

Büyük ikramiye bana çıksa bana yapılanların aynısını o ciğeri 5 para etmez torpil yalakası adamlara yapardım. Sonra da mafya falan bulaşmazsa yer, içer keyfime bakardım.

2 0
paylaş
+1

Yoksullara evsizlere yardım eder gerisini lösev e bağışlardım

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.