+2

Burada benim yaptığım her şeyin gerçekle alakası yok. Bazı şeyleri hayal ürünü olarak canlandırıyorum. Ama bazı insanlar bu yazdıklarımı ciddiye alıyor.

+3

Ben hayal ürünü olarak yazıyorum bir çok şeyi. Bazı şeylerin cevabını doğru şekilde veriyorum ama benim gercek hayatımla alakası olmuyor bunlar.

+3

Bazı konularda gerçek olmayan şeyleri hayal ederek yazıyorum Ama çoğu insan bunu gerçekmiş gibi algılıyor. Aşk sözleri yazdığım zaman bazı kişilerin sorusuna bana aşık zannediyor

+4

Ben tamamen içten,samimi ve gerçek düşüncelerimi yansıtıyorum cevaplara.

4 0
paylaş
+2

Gerçek ve hayal ürünü

2 0
paylaş
+2

Kendine bağlı bence

2 0
paylaş
+3

Burada herşey Bir Hayal ürünü zaten. Başkalarının hayatından esinlenerek düşünerek yorum yapıyoruz. kendi hayatımızı burada paylaşmak doğru olmaz zaten.

3 0
paylaş
+3

Benim hayal dünyam çok geniş olduğu için burada çoğunlukla yazdığım şeyler hayal ürünü oluyor. Kendi hayatımla ilgili değil başkalarının hayatını ele alarak da yazdığım oluyor.

+3

Burada yorum yaparken ne tür soru olursa olsun. Zaten hayal ederek aklınızdan geçenleri yazıyor. Hiçbir şey gerçek kendi hayatımızla ilgili düşünmüyorum.

3 0
paylaş
+3

genelde cidden gerçekleri yazarım hani hayal ürünü olarak yazdıklarım elbette oluyor yani birazcık abarttığım oluyor yoksa tadı çıkmaz yani hayal ürünü olarak yazdıklarımda topu topu yüzde 5 -10 dur onun için genelde gerçekleri yazarım:))))))))

3 0
paylaş
+2

Burada bazen öyle şeyler yazıyoruz ki okuyan kişi gerçekten Kendimi yaşıyor yoksa uyduruyor mu diye düşünüyor

+1

Ben burada yazdığım cevapları hayal ürünü olarak yazıyorum ama bazı insanlar gerçek hayatı ile ilgili olan şeyleri yazıyor

+1

bazen gerçek bazen değil

1 0
paylaş
+1

Sorduğum sorular ve yazdığım cevaplar fantastik çoğunlukla Çünkü fantastik demek de gerçeğe yakın ama Gerçekte alakası olmayan

+1

Bazen insan olmayacak şeylerin hayalini kurarız ya, ben de olmayacak şeyin hayalini kurup buraya fantastik olarak yazıyorum.

+1

Buraya gelecek hayatımızı yazmak doğru değil Ben doğru bulmuyorum O yüzden gelecek hayatımla ilgili değil de fantastik olarak hayal ürünü yazıyorum

+1

Sorularımın bazıları gerçekle alakalı Ama bazıları ise cevabını merak ettiğim sorular yazdıklarımın bazı zor gerçekse bazıları da hayal ürünü

1 yorum
+2

Burada yazdığım cevaplar Tabii ki gerçek hayatımla ilgili değil Hepsini hayal ürünü olarak yazıyorum böyle yazdığım da daha zevkli oluyor.

2 yorum
0

Bak kadın beni delirtme özele gel diyorum sana

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler