+1

Yok ya öyle boş boş cevaplar vermedim de 25 cevap üstü bonus geliyor diye biliyordum hiç mi gelmez :)

1 0
paylaş
0

Vala ben sorulari ceva veriyorum bazen 20 ap bazende 30 ap veriyor herhalde uzun ve duzgun yazınca herseye dikkat ederek yazıyorum nedense veriyor cok seviniyorum belki simdi bu yazinca bile alicam bilemem soru yazmıyorum sorulara yanıt veriyorum daha çok

0 0
paylaş
1 yorum
+1

Yazdığın cevaplar anlaşılır olmadığı için vermemiş olabilir. Cevap yazarken cevaplarımızın anlaşılır ve kaliteli olduğuna dikkat etmemiz gerektiğini bilmeliyiz. Böyle yaparak doğru cevaplar verdiğimizi düşünürsek ve anlaşılır bir şekilde yazdığımıza inanarak yazmış isek mutlaka site bize bonus AP verecektir. Önemli olan anlaşılır cevaplar yazmamız.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Dün ben 35. Cevabı verdiğimde bonus geldi artık pes ettim edecektim. Sayaçlar neye göre, cevabı sayıyor tam anlamış değilim. Ama yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin her an alabilirsin 25 cevap bonusunu.

1 0
paylaş
1 yorum
+3

Ben cevaplama yaparken genelde yorum yaparım ve yaptıpım yorumların da soru ile yakından ilgili olmasına , düzgün cümleler kurmaya ve imla hatasının olmamasına çok dikkat ederim. Bu şekilde bugün 30 ap bonusların yanısıra, 50 ap ve 100 ap günlük cevaplama bonuslarımı da aldım.

3 0
paylaş
1 yorum
+3

İşin sırrı doğru tespit edebildiğin hedefe nokta atışı yapabilmekte. İmla, noktalama pek önemsemiyor.

3 0
paylaş
+2

Bugun herhangi bi sorun oldugunu sanmam. Site yeterikadar ap dagitmaktadir. Verdigin cevaplar kisa ve soruyu yansitmadigindan ap alamamis olabilirsin. Daha kaliteli ve özgun cevaplar vererek en az 4 satir ve bilgilendirici cevaplar verdigin zaman en kotu 15 ap alcaksindir. Sitede ap bollugu oldugu kesin fakat 25 ap bonusuda yeniden gelmesi gereklidir.

2 0
paylaş
1 yorum
+2

Ben bir kere bonus ap kazandım oda 20 ap cevapları kısa yazarsan bonus ap kazanamıyorsun sanırım bende tam bilmiyorum ama ben şöyle yapıyorum sorulan soruya uzun,özgü ve daha açıklayıcı cevaplar yazıyorum öyle bonus ap kazanıyorum ama sitede bir gariplik bazen çok ap kazanıyorsun bazende ap kazancın çok düşüyor anlamadım bir an önce düzeltmeleri lazım bu yoksa bazı site üyeleri siteyi bırakabilir herkese bol kazançlar destek olana destek olurum takip edeni de takip ederim iyi akşamlar iyi günler

2 0
paylaş
+1

Bende çözemedim geçenlerde sadece yarım saatte on cevap yazdım 15 20 ve 30 bonus aldım bazende hiç bonus alamıyorum site neye göre karar veriyor pek anlamadım bir konuda bilgi içeren ve duygularını ifade ettiğin cevaplara sanki daha çok bous geliyor bence cevabın uzun olmasıyla alakası yok .

1 0
paylaş
2 yorum

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.