+4

birine laf anlatamadığımda tepkim hiçbir şey olmuyor hemen anlatmaktan vazgeçiyorum ve boşa kürek çekmeye çalıışmıyorum

4 0
paylaş
+3

Birisine laf anlatamadığım zamanlarda sabırlı olmaya çalışıyorum ama bir yere kadar bilerek anlamazlıktan geliyorsa hiç ısrar etmem peki öyle düşün derim çekilirim kenara.

3 0
paylaş
+2

Susar ve cahile laf anlatmak aptallarin işi der yoluma gider (;

2 0
paylaş
+2

Susar ve cahile laf anlatmak aptallarin işi der yoluma gider (;

2 0
paylaş
+2

Sinirlenirim sonradan hiç uzatmam sonuçta eşek yine eşek

2 0
paylaş
+3

Laf anlatamıyorsam, sorun bende olduğunu düşünürüm. Onun anlayacağı dile geçerim. Bak bu sefer nasıl anlıyor.

+3

eger birine laf anlatamıyorsam o zaman adam degildir aga yani benim bir ufak kardeşim var askerden geldi adama iki ekmek aldıramıyorum. yani bu soru yerinde olmuş... ona laf anlatamıyorum ve sinirler biraz geriliyor ara sıra

3 0
paylaş
+4

Sanırım içten içe sinir basardı beni ya.Hiç sevmiyorum öyle anlamadığında biri.Anlat anlat kırk kere..! Öff derdim ve sıkılmaya başlardım, rahatsız olurdum sanırım.

4 0
paylaş
+2

Laf anlatamadığımda gerçekten çıldırıyorum. Günlerce aklımda kalıyo sinir olup duruyorum. Sonrada kendime kızıyorum böyle bir insanla neden muhatap oldum diye.

2 0
paylaş
+4

Birine laf anlatamıyorsam bunun tek sebebi vardır, o da karşımdakinin anlamamaya kararlı olması! Bunu anladığım anda kendi haline bırakırım o şahsı zaten.. Yoksa art niyetli değilse, kuru bir inadın pençesinde kıvranmıyorsa birine laf anlatamama gibi bir sıkıntı yaşamam hiç!

4 0
paylaş
+4

Önce tane tane anlatmayı denerim. Anlamıyorsa bir daha, bir daha anlatırım sabırlıyımdır. Ama üçüncü anlatışımdan sonra eğer hala anlamıyor ve aynı şeyi yapıyorsa amannn ne halin varsa gör derim ve uzaklaşırım ondan. Ne vakit kaybedeceğim laftan anlamaz biri için, pehh

4 0
paylaş
+2

Oldukça sıkıntılı bir durum. Eğer ısrarla devam ediyorsa konuyu kapatıp uzaklaşmaya çalışırım.

2 0
paylaş
+2

Bütün sabrımı ve gücümü kullanarak anlatmayı, anlamasına yardım etmeyi denerim ha hala bildiğine gider benim söylediklerim bir kulağından girip diğerinden çıkmaya devam ederse pes eder kendi haline bırakırım istediği gibi anlamakta ve istediğine inanmakta özgürsün diye belirtir bırakırım.

2 0
paylaş
+2

Bir iki kere anlatırım baktım gaz kafalı anlatmayı bırakırım çünkü anlamayacak bir adam için güzel çenemi yoramam o yüzden cahil adam sen ne kadar anlatırsan anlat o bildiğini yapacağı için değmez sürekli anlatmaya.

2 0
paylaş
+2

Laf anlamayan kişi takmıştır at gözlüğünü, sadece önündeki doğruyu görür. Ne desem boş! Beni görmüyordur, duymuyordur. Zaten görmek duymak istese anlayacaktır. O yüzden hiç kendimi yormam, hı hı der geçerim.

2 0
paylaş
+2

Baştan anlatırım sabır çekerim ve gene anlatırım. Baktım olmuyor örnek veririm ve başka yoldan anlatırım. Sabrım tükenmeye başlayınca konuyu ya da ortamı değiştirmeyi seçerim.

2 0
paylaş
+1

sen yontulmaz bi çoparsın

1 0
paylaş
+2

Birine laf anlatmaya çalışırken hala anlamıyorsa önce biraz gerilir,sonra düşünürüm...Anlatamayan ben değilim anlamak istemeyen odur.Oradan uzaklaşır yada konuyu kapatırım.

2 0
paylaş
+1

3 defa anlatmaya çalışırım sonuçta Allah'ın hakkı 3tür diye düşünüp baktım olmuyor ben anlatmayı da karşımdaki insanı da bırakırım net.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler