+1

Aslında ben Kime borç verileceğini bildiğim için eğer borcunu ödemekte kuşkum varsa Borç vermiyorum ama şu ana kadar borç verdim insanlardan hiç pişman olmadım Çünkü vaktinde Borcunu ödedikleri için.

1 0
paylaş
+1

Evet oldum, bir anlık içimden geldi verdim.Sonradan geri de isteyemedim kırılmasın diye.Ama onun borcunu ödeyemeyeceğini düşündüğüm için sanırım pişman oldum.Bazen böyle hatalar yapabiliyoruz :)

1 0
paylaş
0

Bir akrabama borç vermiştim o kadar zaman geçti ki ben bile unuttum artık ben söylemedikçe oda bahsetmedi bile bana borç vermiştin kusura bakma geciktirdim diye ya da en kötüsü kusura bakma veremeyeceğim diye şuan durumlarını düzelttiler benim o zaman ki verdiğim borçtan eser yok adı bile geçmiyor şimdi fink fink gezip para harcıyorlar boş yere ama hala ses yok yazık işte akraba da olsa böylelerinden nefret ediyorum kimse bir şeylere sadık değil borcuna sadık değilsen istemeyeceksin kimseden bir şey yazık gerçekten biz onlardan isteseydik bugüne kadar 800 kez geri istemişlerdir ya da gidip elaleme dedikodu yaparlardı net!

0

Eğer borç verdikten sonra benim de o paraya ihtiyacım olursa pişman olurum ama bunu burç verdiğim kişiye belli etmem çünkü o kişi de ihtiyacı olmasa istemeyecekti zaten

0 0
paylaş
0

Birine borç verdiğim zaman eğer o kişi alırken söz verdiği şekilde borcunu ödememiş ise beni verdiğim borcu almak için arkasında koşturmuş zor zekat almışsam pişman olmuşumdur. Bende daha önceleri ihtiyaç sahibi olan dost ve arkadaşlarıma borç verdim. Çoğu borcunu öderken sıkıntılar çıkardı bazıları aldığı parayı vermedi onun için borç vermemeye başladım.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.