+2

Ben yaşayamazdım heralde, tek başına bir evi çekip çevirmek gerçekten ciddi bir sorumluluk gerektiriyor ve o sorumluluğu kaldırabileceğimi düşünmüyorum. Bu nedenle uzun bir süre tek başıma eve çıkmayı düşünmüyorum.

2 0
paylaş
+2

yaşadım güzel oluyor.

2 0
paylaş
+2

Eğer çalışıyorsam ve bana aylık yetecek kadar bir maaşım varsa ben inaniyorum ki tek basima yaşayabilirim evin temizliği olsun yemeği faturası olsun tek başıma yapabilirim yemek konusunda pek bir bilgim yok ama ne zman internetten bakıp yemek yapsam gayet güzel oluyor o yüzden tek başıma gecindirebilirim ve tek korkum belki geceleri uyurken olabilir onda da bir süre zaten alısirim

2 0
paylaş
+2

Yaşadım, yaşıyorum, yaşayacağım. Dediğim gibi özgürlük benim için önemli. Bir yere gidip gelirken izin alıyım, haber vereyim bunlar hoşuma gitmiyor.

2 0
paylaş
+2

Yaşayabilirim , ailem mecburen uzaklara gittiğinde de evde zaten çok fazla tek kalmıştım yani alışkınım böyle durumlara.

2 0
paylaş
+2

Yaşarım tabi ki çünkü ailem evde olmadığı zaman her şey bana aitmiş gibi hissediyorum ve bunu beni rahatlatıyor kendime bakmayı çok seviyorum

2 0
paylaş
+3

Bekarken çok yaşadım, zaten ev arkadaşı istemediğim için kendim kaldım. Tek başına istediğini yapıyorsun ev sende ister dağınık bırak, istersen düzenli ol. Karışan yok görüşen yok. İstediğin yemeği yaptım, dışardan söyledim. Geç geldim, gelmedim yani özgürsün, ev sana ait.

3 0
paylaş
+3

Evet yaşarım, yaşadım da... Yalnız yaşamak insanı rahata alıştırıyor, kendi düzeniniz var, özgürlüğünüz var, karışanınız edeniniz yok. O yüzden yalnız yaşamak iyidir benim gözümde. Sıkıldığında arkadaş çağırırsın olur biter. Ama ev arkadaşını atamıyorsun sıkılınca.

+2

Tek basima yasarim ama bunun kirasi, elektrigi, dogalgazi, suyu, mutfak alisverisi, v.s tek basina katlanilacak şeyler degil. O yuzden en az iki kisi ve calisan bireyler olmalı. :)

2 0
paylaş
+2

Tek başıma yaşarım. Ama şöyle olur ara ara arkadaşlarımı çağırırım evde beraber kalırız. O şekilde olabilir yoksa yalnızlık güzeldir bu şekilde devam edebilirim. Ama işte insan zaman zaman bir arkadaşına da ihtiyaç duyuyor..

2 0
paylaş
+2

Ben yaşarım çok da severim yanlız yaşamayı evde tek kalamam gibi korkularım yok çünkü.Bir de kapıyı kapatınca herşeyin dışarıda kalmadı ve kendimle başbaşa kalmak çok güzel çok özgür bir duygu.

2 0
paylaş
+1

Yaşayamam çekirdek aileye alışmış bir kişiye hemen tek eve çıkmak biraz zor gelir arkadaşla olursa o zaman biraz daha iyi olur eve çıkmak

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.