+1

Binali Yıldırım nereden biliyor göç verdiğini, Suriyeli ve Afganlı gelenler ne olacak. Doğru göç veriyor olabiliriz ama aldığımız göç daha fazla. Adım başı suriyeli, afgan var onlar ne olacak. Hala hunharca kalabalık ve yaşanmaz bir halde İstanbul farkına varsınlar bence.

1 0
paylaş
+1

Siyaseti bırakalımda siyasetçiler yapsın. Bilip bilmeden siyaser yapan ortalığı karıştıran insanlar çok çok var bu durum Türkiye yi karıştırıyor.

1 0
paylaş
+1

Doğrudur çünkü iş imkanı kalmadı fabrikalar doldu taştı yapacak hiç birşey yok. İnsanlar kendi işlerini yapmaya çalışıyor. Zaten çiftçide bitti.

1 0
paylaş
+1

Gerçekten de insanların İstanbul dan kurtulmak için bir kaçma durumları vardır. İnsanlar köylerine dönmeye başladılar. Doğal ortam yeşil alanlar hayat oralarda İstanbul'da yaşanılacağı kalmamıştır.

1 0
paylaş
+1

Evet İstanbul'un taşı toprağı altın diye gelen insanlar oradaki yaşamın zorluklarını gördükten sonra oralarda yapamayacakları o anladıklarında bide şu andaki ekonomik sorunlar nedeni ile de kendi memleketlerine dönmeye karar vererek dönüyorlar.

1 0
paylaş
+1

Istanbul artık göç vermişse iyi çünkü yeterince haddinden fazla kalabalık. İnsanlar iş nedeniyle çok göç ediyorlar istanbula artık doldu taştı.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.