0

Başka arkadaşlarıma bu siteyi tavsiye etmedim.Ama tavsiye etmeyi düşünüyorum.Referans numaramı verip tavsiye edeceğim.

0 0
paylaş
0

Evet internet üzerinden para kazanmak için ugrasan bir iki arkadaşıma tavsiye ettim hem soru cevaplayın eglenin hemde para kazanın diye konuşmuştuk aramızda sanırım üye olanda var aralarında yalnız puan biriktirmek gerçekten çok zor bunları arkadaşlarım da bana söylediler yine çok eğlenceli ve güzel bir site para kazanabilmek için

0 0
paylaş
0

En yakın arkadaşıma bu sitede geçirdiğim vakitten nekadar memnun olduğumu, güzel zaman geçirdiğimi ve para kazandığımı anlattım kısmetse en yakın zamanda o da sitenin üyesi olacak.

0 0
paylaş
+2

Bir kaç arkadaşıma siteyi tavsiye etmiştim fakat kısa sürede az bir miktar olacağını düşündükleri için vazgeçtiler. Ben de geçen ay sitede oldukça aktif olmama rağmen az bir miktar ödeme bekliyorum.

2 0
paylaş
0

Anneme tavsiye ettim oda kullanıyor. Beraber kazanmaya çalışıyoruz ekmeğimizin peşindeyiz :)

0 0
paylaş
0

Evet o yüzden yakın zamanda siteye üye olurlar

0 0
paylaş
0

Ben arkadaşlarıma tavsiye ettim.Soru cevaplayıp soru sordukça para kazandığımızı söyledim.Arkadaşımda beğendiğini ve siteye üye olduğunu söyledi ama kendisi benim kadar eğlenmedi ve kullanmayı bıraktığını söyledi.

0 0
paylaş
0

Ben bazı arkadaşlarıma ve çevremde bulunan tanıdıklarıma daha önceleri girmeleri yönünde öneride bulunuyordum. Ama kazanç çok azaldığı için site biraz pasifleşmeye başladı. Bu dönemde emeklerine değmeyeceği için önermiyorum.

0 0
paylaş
0

Ben yandım, arkadaşlarım yanmasın. Eğer birine tavsiye edersem bana gülerler. Çünkü bu işlere onlara çok boş ve anlamsız gelir. Bu bir sır kimselere söyleyemem. Dışardan baktığım zaman bana çok gereksiz saçma geliyordu internet üzerinden para kazanmak. Ama işin içinde olduğun zaman eğlenceli bir hal almaya başladı. Sitede şeytan tüyü var sanırım.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.