+3

Biraz önce ATV Haber öğle kuşağında gördüm. Konya'da bir vatandaş trafikte jandarma tarafından çevrilince ceza yememek için asvalta yatıp ''Allah'ım canımı al, Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü vea reslülü'' demiş ve ölü taklidi yapmış. Tabi jandarma yememiş bu ölü numarasını. Yattığı gibi de kalkmış. Etraf komikten geçilmiyor. Dini buralara kadar alet ediyor millet artık.

3 0
paylaş
+1

Mübareğin adamı artık ne olarak gördüyse jandarmayı bir buna yanlış anlatmış yada bu adam yanlış anlamış amca hop ayı gördün mü ölü taklidi yapacaksın jandarmayı görünce değil .

1 0
paylaş
+1

Suçlular bile dini Allah'ı Peygamberi karıştırarak işin içinde sıyrılmaya çalışıyor adanalı gaspçı vardı ben ayetel kürsi satıyorum diyen besleme bile çekemiyor :) kimsenin suçu yok bu şekilde yaptığında kurtulacağını faydası olacağını sandıranların suçudur bana göre

1 0
paylaş
+1

Bu olaylar şimdilerde türemeye başlamadılar. Eskiden beri bir olaydan kaçmak için Allah’ı, dini kullanan çok insan oldu. Bu olaya hiç şaşırmadım. Gümümüzde dini kullanarak yardım isteyen ama o yardımları yapmayan insan topluluğu ile birlikte yaşıyoruz. Birde müdlüman ülkede yaşıyoruz. Bu beyinsizlerin akıllarınca dini kullanırsam sömürürüm diyorlar.

1 0
paylaş
+1

hahahahah bende gördüm konyada oluyor olay adam ölü taklidi yapıyor videoyu izleyin gülmekten karnınız ağıracak

1 0
paylaş
1 yorum
0

Yememiş, ezmis üstünden geçmiş. Adam ölmüş..

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.