+2

Aynı evde WhatsAPP konuşan biri değilim.Fakat evli olan bazı insanlar mesala kadın bebeği uyutuyor ve emziği başka bir odada unutmuş.Çocuğu uyandırmak istemiyor ve kocasından istemek için ona haber verecek.O zaman bu uygulamadan sessizce mesaj yazabilir ve emziği rica edebilir.Böyle gerekli şeyler dışında kullanılması insanları kolaya alıştırır.

2 0
paylaş
+3

Kesinlikle hayır

3 0
paylaş
+2

Hayır, yüzyüze konuşmayı tercih ederim.

2 0
paylaş
+2

kesinlikle öyle bişey yapmam

2 0
paylaş
+3

Valla ev 2 katlı olduğu için bazen aşağı inmeye üşenip WhatsApp'tan yazdığım olmuştur :)

3 0
paylaş
+1

Bunu kız kardeşimle bir ara çok yapardık:)

1 0
paylaş
+1

Kesinlikle hayır bir şey istemek veya bir şey söylemek için herhangi bir uygulama kullanmam gider kendim alırım yada söylüceğim kişinin yanına gider öyle söylerim

1 0
paylaş
+1

Evet özellikle kız kardeşim ile konuşuyorum

1 0
paylaş
+1

Evet aile ortımındaysam bayılırım konuşmaya öyle

1 0
paylaş
+2

Aynı evde whatsApp dan konuşurum..Eğer aile halkı yalnız değilsek bir şey söylemem gerekiyorsa veya herkes odasında ise bir şeyler sormamız gerekiyorsa yukarı aşağı üşendiğimizden aynı evdeyken Whatsapp dan konuşuruz..

2 0
paylaş
+1

Evet yaparım ablamla konuşmamız gereken özel bir kaç konu varsa yada gizli bir kaç iş çevireceksek :D whatsapdan konuşuruz .

+2

Aynı evde o dediğiniz uygulamadan konuşmam.. Bir, zaten yalnız yaşıyorum.. İki, yalnız olmasam da o uygulama üzerinden iletişime geçmezdim.. Üç, sosyal medyanın hiçbir platformuna hiç bulaşmadım ve bundan sonra da bulaşmak gibi bir niyetim yok.. Dört, akıllı telefon da hiç almadım ve almayacağım.. Dolayısıyla benim için olmaz kere olmaz bir durum :-)

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler