+1

ödemeler yapılmaya başladı.bir kaç dakika önce benim hesabım talep ettiğim miktar geldi.sizinde hesabınızı kontrol etmenizi tavsiye ediyorum.gelmemiş ise gün içerisinde mutlaka gelir diye tahmin ediyorum.

1 0
paylaş
+1

Ödeme alan arkadaşlar oldu. Ancak benim banka iban numarasını değiştirdiği için site yönetiminde beni bilgilendirmediği için bu ayda ödeme alamayacağım. Üç aydır ödeme isteğinde bulunup da çıkan sorunlar nedeniyle alamamak moralimi altüst etti.

1 0
paylaş
+1

brz önce yattı bana da. bi kontrol et istersen hesabı sanırım gün içinde yatıracaklar

1 0
paylaş
+2

Ödemeler başladı bitti bile. Dantes adlı teknik admin ödemeler yapıldı diye bir konu paylaşmış. Kendim almasam da bu ay alan üyeler adına çok sevindim açıkçası.

+2

Benim param bugün saat 12 itibariyle hesabına yatmış bulunmakta 446 TL bir de insanlar zaten şu anda burada paylaşımlarında paralarının hesaplarına yaptığına dair bilgiler veriyor yani bugün herkes Muhtemelen paralarını alır.

2 0
paylaş
0

Tüm üyelerin ödemeleri 12 civarında yapıldı. Bu ay son güne bırakıldı. Banka hesabınızı veya buradaki kazanç kısmını kontrol ederseniz ödemenizin yapıldığını görürsünüz.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.