+5

Avmlerimi kullanıyorsunuz yoksa butiklerimi ?

Ben genellikle butikleri kullanıyorum. Artık avm'lerdekileri çok basit buluyorum :)

    -   Güzellik-Bakım
5 0
14 yanıt   -  
+2

Genellikle AVM lere gidiyorum alışveriş için daha iyi oluyor, avm nin daha çok mağazası oluyor, çeşit daha çok avm de, her aradığını bulabiliyorsun

2 0
paylaş
+1

Hangisi güzel olup ve çok pahalı değilse onu tercih ederim farketmez avm veya butik önemli olan istediğim eşya güzel olsun sırtıma yakışsın ve fiyatı uygun olsun

1 0
paylaş
+2

Genellikle avm leri kullanırım. Çünkü daha fazla çeşit bulunuyor.

2 0
paylaş
+1

Ben AVM'leri kullanıyorum. Hoşuma da gidiyor orayı baştan aşağı gezmek. Farklı kıyafetler, farklı yüzler falan görüyorum. Bayağı da rahatlatıyor. Bir de insanlar AVM'lere sadece gezmek için gelmek yerine gönüllerince alışveriş yapabilmek için gelebilseler daha iyi olurdu. Çoğu eli boş çıkıyor ne yazık ki.

1 0
paylaş
+1

Avm lerde daha iyi bir ilgi olduğu için Avmleri tercih etmekle yarar var

1 0
paylaş
+2

Bir ara butikler kullanıyorsun. Şu an evime daha yakın olduğu için AVM daha iyi. Ama baya eşya var şu an giyim alışverişi yapmasam daha iyi olacaktır.

+1

Avm ler resmen tuzak, butikler candır.

1 0
paylaş
+2

genelde butikler çok yaygın o yüzden avm tercih ediyorum mağaza daha çok ve birbirine yakın çeşitte fazla

2 0
paylaş
+1

genelde avmleri kullanıyorum ama bu sıralar butiklerde güzel giysiler olduğundan onları kullanmayı tercih ediyorum

1 0
paylaş
+1

Alışveriş için iki yer de çok mantıklı. Gerçekten bütçeme göre bir yol seçiyorum. Avmlerde inditex markalarda çok büyük bir indirim olunca butiklerin fiyatıyla aşşağı yukarı eş değerse kesinlikle avmyi tercih ediyorum çünkü hem marka hem ucuz bir şey almış oluyorsun. Ama genelde çok büyük bir indirim olmadığı için indirimli halleri bile çok fazla gereksiz pahalı olduğu için butiklerden özellikle de pasajlardan da çok sık alışveriş yapıyorum. Bazı butikler gerçekten hem kaliteli hem de aşırı ucuz olabiliyor. Pasajlarda aynı şekilde çoğu avmnin muadilini yani benzer eşliğini bulabiliyorum. Çok daha ucuza hemde. Eğer tasarım bir şey istiyorsam büyük butiklere gidiyorum bütçeme göre olanlardan. Değişiyor yani kısaca bütçeme bağlı ve vereceğim şeyin değip değmeyecek olması o paraya.

1 0
paylaş
+1

Alışveriş merkezlerindeki mağazaları tercih ederim. Çünkü genelde mağaza elemanlari müşteri fazla sık boğaz etmez, müşterinin dibinde bitmez, ısrar etmez. Çok nadir rastlanır. Ürünle ilgili yardım istersem ben seslenirim zaten. Öteki türlü geriyor beni. Bu daha çok butik mağazalarında oluyor.

1 0
paylaş
+1

Ne alacağıma göre değir aradığım şeyi bazen avm de buluyorum bazen bututikte

1 0
paylaş
+1

Genellikle avmleri tercih ediyorum.

1 0
paylaş
0

Genellikle AVM'ler. Çünkü ; butikler bazı şeyleri artık gereksiz yer fazlaca pahalıya satmaya başladılar , üstelik bir çoğunda normal AVM'deki mağazalarda bulabileciğimiz şeyler var. Hadi diyelim orjinal güzel gerçekten güzel bişrey var adam kalkıp 400 - 500 TL gibi bir fiyat sunuyor. ALmazsam ölmem ki o fiyatla gider 4 5 hatta 6 parça kıyafet alıp kenime bir kombin yaratırım daha dedirtiyor insanlara. AVM'Lerin sezon sonu indirimlerine aşığım. Aklı olan o sezon alışveriş yapmaz, sezon sonunda yapar ki 200 tllik şeyi 30 tl ye getirebilsin :))

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.