+1

bence değiştirmem kendimi o beni nasıl seviyorsa öyle sevsin

1 0
paylaş
+1

Neden değiştireyim ki.. Benden öyle bir şey isterse de ilk önce böyle düşündüğü için kendisinin düşüncelerini değiştirmesini söylerdim. Sonuçta bir insan için kendimizi değiştirmeye değmez diye düşünüyorum. O gidebilir de.. Bunu bilmiyoruz sonuçta. Herkes olduğu gibi davranıp olduğu gibi sevmeli bir insanı veya bir canlıyı..

1 0
paylaş
+2

Aşk için kendini değiştirmek yanlıştır benim düşünceme göre. Yani şekilden şekile girmeye gerek yoktur. Bir insan aşık olumuşsa karşısındaki kişide ona aşık olması gerekir. Bu aşk karşılıklı olmadığı zaman işler değişir. Bu sefer aşık olan kişi aşkı için değişmek zorunda kalıyor. Bunların hiçbiri olmaması gerekiyor. Kendimizi aşk için değiştirmemeliyiz. Bizi seven böyle sevmelidir.

2 0
paylaş
+1

Insan aşık olduğu zaman kendiliğinden değişiyor zaten bunu bilinçli olarak yaptığını düşünmüyorum aşık olduğu insanın hareketleri veya sevdiği şeyleri yapmaya başlıyor doğal olarak

1 0
paylaş
+1

Kararlarım yanlış ise doğrusu için değiştirirdim. Mantıklı olan neyse onu yapardım.

1 0
paylaş
0

Aşkım için kendimi değiştirmem eğer ben değişmek istiyorsam kendim için yaparım bu değişimi .Kimse istedi diye ne görüntümü ne de fikirlerimi değiştirmem insanın kendine dair fikirleri olmalı bu hayatta...

0 0
paylaş
+2

İnsanlar anlaşma zemininde karşılıklı olarak belirli tavizler verirler tek taraflı bir taviz vermek sonunda anlaşmızlığa yok açacaktır. Bu aşk içinde geçerlidir.

2 0
paylaş
+1

Ben neysem odur. Bir insan sevgilisi için kendini değiştiremez. Beni böyle sev seveceksen demekte yarar vardır. Öyle olan kişiler devamlı değişmekten beyni sulanır ne olacağını şaşırır.

1 0
paylaş
0

Aşk dediğin şeyi zaten insanı değiştirir %100 olmasa da biraz değiştirir yani sevgine yaklaşırsın onun yaptıklarını yapmaya başlarsın ya da söylediklerini yaparsın ama bu insanın artık karakterinden bırakması anlamında gelmemesi gerekir yani karaktersizlik seviyesini olmaması lazım.

0 0
paylaş
0

Hayır değiştirmem neysem oyumdur kardeş.

0 0
paylaş
0

Kendimizi değiştirmek için başkasından mı emir alacağımız yok ya.

0 0
paylaş
0

Kimse için kendimi değiştiricek karakterde birisi değilim. Ben nasılsam beni öyle kabul etsin. Onun için herşeyi yaparım ama kendimi karakterimi değiştirmem hem kimse bulunmaz hint kumaşı değil. Ama şu çok önemli, saçmaladığın kadar saçmala hala sana hayran hayran bakıyorsa onu ömrünü ada. İki insan yan yana ne kadar çok saçmalarsa birbirine o kadar aşıktır.

0 0
paylaş
0

Eğer bu ilişki güzel ve saf temiz bir yere gidiyorsa köyü huylarım varsa ve bunlardan hoşlanmıyorsa benimde yapmamamı istiyorsa o huylarımdan kaçına bilirim yanş değiştire bilirim biraz onun anılacağı dilden konuşurum anlaşırım ve davranırım sırf onu kaybetmemek için

0 0
paylaş
0

Değişmek güzeldir

0 0
paylaş
0

Değişmek güzeldir

0 0
paylaş
0

O senin karakterini bozar zaten senin değişmeni isteyen sevmez seni sen olduğun için seven biri lazım herkeze

0 0
paylaş
0

Evet değişirim kardeş

0 0
paylaş
0

Bugün onun için değişirsin. Yarın öbür gün de başka bir şey için der. Bunun sonuyok. İlişkilerde taviz veren taraf sürekli taviz vermesi beklenilir.

+1

Beni alıp da bambaşka bir insana dönüştürmek istiyorsa en kolayı başka birine gitmesidir. Mutlaka beğendiği birini bulacaktır. Ama benim samimi eksik yönlerimi tamamlamak, yanlışlarımı düzeltmek istiyorsa birlikte yenilenebiliriz.

1 0
paylaş
1 yorum
0

Hayir o kendini degistrsin

0 0
paylaş
0

Beni nasıl tanıdıysa nasıl beğendiyse aynen öyle kalırım.Hiç kimse için ödün veremem bunada karşıyım.Tabi belli başlı durumlarda kendimizi törpüleyebiliriz.Fakat hiç olmadığımız biri gibi olmaya karşıyım sonuçta o adam senin ilk haline aşık oluyor eğer farklı bir tarz istiyorsa başkasıyla birlikte olsun.

0 0
paylaş
+2

Kesinlikle hiç kimse için değişmem. Beni olduğum gibi kabul etmiyorsa o kişi neden benimle bir arada kalıyor ki zaten. Girsin istediği gibi olanlar birlikte olsun madem.

2 0
paylaş
+1

Çok seviyorsam ve o da benim bazı özelliklerimi değiştirmemi istiyorsa olabilir ama normal bir sevgiyse bu ve bazı özelliklerimi beğenmiyorsa beni böyle kabul etmesini isterim zaten aşk da olduğun gibi sevilmektir bence

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.