+2

Apart otel nedir?

    -   Seyahat-Tatil
2 0
5 yanıt   -  
+2

Apart otel, bağımsız olarak müstakil daireler şeklinde olan tatil yerleridir. Genellikle bu apart otel olan yerler kişilerin kendi başlarına konakladığı yerlerdir. Çoğunlukla kendilerinin sadece yatmak İçin kullandıkları otellerdir. Apart otel, genel itibariyle 1+1 oda, 2+1 oda şeklinde olmaktadır.

2 0
paylaş
+2

apart otel normal otellerden farklıdır normal otellerde oda kiralanır ama apartta
daire kiralanır genelde apartlar uygun oluyor ve 1+1 oluyor devamlı kalan insanlar ve sayısı az insanpar için uygun bir yerdir otelden fiyat olarak daha azdır ama yemek servisi gibi şeyler yoktur bu yüzden apart kiralamadan önce gerekli olan ihtiyaçlarımızı temiin etmemiz gerekir
iyi bir temiz apart bulursaniz verdiginiz fiyata göre gayet uygun tatil v.s yapmış olursunuz.

2 0
paylaş
+2

Apart otel bsğımsz genellikle günübirlik ve daireler şklinde ucuz orta dereceli otelllerdir.

2 0
paylaş
+2

apart otel, daha çok birkaç katlı veya villa tarzı yapılardan oluşur.. burada konaklayan turistler, yeme-içme hizmetlerini otelden almaz, kendileri halleder.. genelde butik bir işletmeci tarafından işletilen bu otellerde mutfak da daire içinde yer alır.. hizmet sınırlı olduğundan fiyatlar da daha uygundur..

2 0
paylaş
1 yorum
+1

Apart otel daha çok seyahat severlere kendi ev ortamlarında konaklama imkanı sağlamayı amaçlayan ,konukların yeme içme ihtiyaçları için bir mutfağı mutlaka bulunan ve ev konforunda konaklama sağlayan tesislere denir.
daha fazlası için: https://alselon.com/blog/apart-otel

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.