+3

Ap puanı nasıl kazanılır ?

Bu konu hakında bilgi sahibi olanlar lütfen yardımcı olsun bilyenler çok ve soru cevaplıdığı halde AP puanı gelmiyor diyende çok bu konu hakkında bilginiz varsa bizimle paylaşırmısınız

    -   Ahmetesor ap-puanı
3 0
5 yanıt   -  
+1

Geyik sohbet kategorisi dışındakiler kazanç veriyor. Ve verdiğin cevaplar sorunun tam karşılığı olmasına dikkat etmelisin. Özgün olması gerekmektedir. Şimdiden bol kazançlar.

1 0
paylaş
+1

AP puanı sorulara benim gibi cevaplar veriniz. Bana bu cevapta gelmese dahi geldiğini var sayın. Bazen böyle geliyor ve bazen de gelmiyor artık sizler karar verirsiniz.

1 0
paylaş
0

Sorulara daha fazla cevaplar vererek sizler daha iyi puanlar yapabilme seviyesine gelirsiniz. Şayet bende böyle yapıyırom ve daha iyi kazançlar da elde ediyorum.

0 0
paylaş
+1

Siteye özgün soru sorarak birde sorulan sorulara güzel mantıklı cevaplar yazarak çok güzel ap kazanırsın birde sorduğun sorular kategoriye uygun olursa kazanırsın burada geyik sohbet kategorisi dışında bütün kategoriler güzel ap kazandırır profilini ziyaret edenlerde ap kazandırır

1 0
paylaş
+1

Geyik ve sohbet grubu hariç diğer kategorilere daha uzun cevaplar verecek olursak daha iyi puanlar da bizlere gelecektir diyorum sizlere.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.