+2

Aklımızdaki kişiye ansızın aradığında elimiz ayağımıza dolaşır be cevap veremeyiz. Onun sesini duyduğumuzda dilimiz tutulur Zaten konuşamayız sadece onun sesini dinler bekleriz:)))

2 0
paylaş
+3

Gülçin ayrıldığı sevgilisini geri aramış olsa aylar sonra sevgilisi heyecanlanır onun sesini duyduğunda ne yapacağını şaşırır Cevap veremez.

3 0
paylaş
+4

Aklımızdaki kişi bir anda arasa heyecanlanır ne diyeceğimizi şaşırırız. Beklenmedik gelen telefonlar hem mutlu eder hemde insanın elini ayağını birbirine dolaştırır.

4 0
paylaş
+3

o anda panik yaparım heyecanlanırım derin bir nefes alırım ve ohhhhhh dedikten sonra buyurunuz efendim ne için aramıştınız diye sorarım konuştuktan sonra telefonu kapatırken konuştuğum kişiye sessizce kapat lanet olası şu telefonu derim kapatırım aHAHAHAHA:)))))

3 0
paylaş
+3

Aklınızdaki kişiyi anında aradığımızda o an heyecan yaparız. Ve heyecandan ne söyleyeceğini bilemediğimiz için konuşamayız.

3 0
paylaş
+2

Bi an beklerım biraz ondan sonra aklımdan tamda sen gecmiştin derim konusurum.

2 0
paylaş
+1

Bence insan böyle bir durumda heyecan yapar ve insanın dili tutulur bir süre boyunca ve öyle kalakalır telefonun başında... Biraz aptallaşır yani. Tabi bu tatlı bir aptallık olur. Heyecan iyidir ya insana yaşadığını hissettiren bir duygu.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.