+10

Ahmetesor'dan paramızı almak için aktiflik şartı gelmiş.Sizce bu adil mi?

Ben artık girmek istemiyorum ve çok yoğunum vaktim olmuyor ,hak etmiş olduğum paramı kaç aydır bir bahane ile ödemiyor,geçen ay kime kısmını öne sürdü,oysa ki para isterken işaretlemiştim.Bu ayda aktiflik çıkardı.Ödeme yapmamak için elinden geleni yapıyor maşallah Ahmetesor. Kaç ay emek vermişiz hakkımızı alamıyoruz.

    -   Ahmetesor
10 0
7 yanıt   -  
+3

Bence de normal bir şey Zaten aktif olmayan birini Burada 50 lirayı geçebilmesi nin imkanı yok diye düşünüyorum ama geçen aylardan kalan bir şey varsa tabii onlar için bir şey söyleyemem onları bence almaları gerekir Ama buradaki aktifliğini de sürdürmesi gerekir.

3 0
paylaş
2 yorum
+2

Aktif derken sürekli bu uygulamada mi olacağız işi gücü bırakıp burda mı takilacagiz

2 0
paylaş
+1

Aktiflik derken tam bir açıklaması yok, ucu açık bir konu ben tam olarak ne demek istediğini anlamış değilim. Kriteri nedir bu aktifliğin, neye göre belirlenecek bu konuda açıklama yapılsa aklımızda soru işaretleri kalmaz. Atıyorum her gün mü, ayda kaç gün veya günde kaç saat?

1 0
paylaş
+3

@serap95 valllahi benimde ayni şekilde. Orayi işaretlemiştim. Ama sonradan nasil olduysa iptal olmus. 85 lira alicam kac aydan beri bekliyorum. Simdide aktiflik var. Ama alamadığım şu var. Biseyler yapilmasi gerektiğini neden ödemeler bittikten sonra söylüyorlar. Odemelerden önce hic duyuru falan olmuyo. Her ay yeni bişey çıkıyor.

3 0
paylaş
+3

Arkadaslar neden anlamiyonuz sitede kimse yok dogru durust oyuzden nekadarsak oyalarsak nekadar zaman gecerse iyi taktikleri oyuzden nekadar aktif olursaniz olun bir kulp bulacaklar

3 0
paylaş
+3

2 aydir odeme bekliyorum be hala yapilmadi eger yarinde yapilmasi kazandığım 46000 civarında ap yi tek bir kişiye çekiliş ile gonderip sitedeki hesabimi kapatacağım artık burada boş yere vakit kaybetmeye gerek olmadığını düşünüyorum

3 0
paylaş
+2

Ben açıkçası etik bulmuyorum. Buna benzer bir sistemi makale yazma siteleri de yapıyor. Ödeme alabilmek için limitinin yüzde seksenini ödüyor sana. Yüzde yirmisini bakiyende kalıyor ve sen de mecburen o yüzde yirmi hakkın için devam eedeceksin diye düşünüyorlar. Kazanılmış hak sonuçta vermesi lazım sitenin. Biraz yokuşa sürme gibi olmuş. Ne etik ne de hukuki.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.