+1

Benim en cok gorus ekonomi saglik ve digerlerinde yuksek apler alarak en az 10 ap en fazal verdigim cevaplarala 30 ap almaktayim. Fakat daha iyi olacagim kategorilerdede soru cozmek ve ap kazanmakta daha iyi oldugundan ayni kategorilerde soru cvaplamaktayim. Ayrica ilerde ahmetesorda renkler hayvanlar ve bitkiler kategoriside acilirsa daha fazla ap kazanmis olurdum.

1 0
paylaş
+1

kategori farketmez aslan

1 0
paylaş
+1

Görüş,sohpet,müzik,yeme içme , hayata dair Diyebilirm (;

1 0
paylaş
+2

En çok başarılı olduğum yer demeyelim de en çok kullandığım kategorilerin başında güncel kategorisi Gelir oraya ben de çok sonra yazarım Ondan sonra da görüşler eğitim kısmı ve internet Bir de Ahmet'e sor kısmında soru ve yazarım cevaplarım.

2 0
paylaş
+1

Bu platfordaki Suallar Hosma Gidiyo Arkadaslarla Muhabbet edyoz

1 0
paylaş
+1

Film,Müzik ve İnternet

1 0
paylaş
+1

En çok başarılı olduğum kategoriler güncel haber sayfası ,görüş sayfası ve ilişkiler sayfasıdır tabi diğer alanlardan da kazanıyorum ama sıralama böyle.

1 0
paylaş
+1

ben en çok güncel-haber,görüş tavsiye,ahmetesor ve spor kategorilerini ziyaret ediyorum.bu kategorilerden kazanmış olduğum ap ler benim için yeterli oluyor.aslında hepsini denedim ama ben en çok bunlardan kazandığımı analiz ettiğim için başka kategorilere fazla yönelmiyorum.

1 0
paylaş
+1

Öyle bir kategorim yok.nereden daha fazla AP geleceğini düşünüyorsam oradayım. :)

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.