+4

Sanırım 15 gibi bir şey..Daha az da almışımdır ama daha fazlasını ben hatırlamıyorum.

4 0
paylaş
+3

En fazla 20 tane aldım diye hatırlıyorum

3 0
paylaş
+3

benim 4 ayda aldığım en fazla yanıt 25 tane olupğ bir sorudan en azda 5 yanıt alıp ap kazancım olmuştur. ayrıca soruların ilğinç olmasıda etki yaratıp sorularımı herkesin yorumlayacagı tarzda sorarak 1 sorudan 25 cevaptan fazla kazanmayada calışıyorum. bakalım 25 cevabıda 1 sorudan gecebiilecekmiyim.

3 0
paylaş
+2

Ahmetesor'da bir soruna en fazla 60 civarı yanıt alarak 35 ap kazanmıştım. Benim için oldukça güzel bir kazanç olmuştu.

2 0
paylaş
+1

siteye daha yeni üye oldum. yani ilk sorduğum soru şuan için 5 cevap aldı. en fazla cevap alan şimdilik o ilk sorum. bakalım ilerleyen günlerde daha iyi durumda olurum sanırım.

1 0
paylaş
+1

Ahmetesor uygulamasında bir soruma en fazla 17 cevap aldım ama ne hikmetse 17 cevap aldığım soruma 1 Ap bile vermedi.

1 0
paylaş
+1

Ahmet'e sor sorusunda en fazla 17 25 30 50 cevap olarak değişmektedir. Sorularım oldukça ilgi görüp fazla yorum almaktadır. Kendi sorunlarımdan bile çok ap kazanmışliğim olmuştur.

1 0
paylaş
+1

Bu sitede en fazla cevap aldığım soru "Noktalama işaretlerini kullanıyor musunuz?" sorusu olmuştu.. Bu soruya hiç de ummadığım bir şekilde 37 cevap yazılmıştı.. Beğeni sayısı 15'te kalmasına rağmen 27 AP getirmişti bu sorum bana.. 30 cevabı geçen birkaç sorum daha oldu ama 40 ve üzerini hiç göremedim henüz :-)

1 0
paylaş
+2

Ahmetesor sitesinde yeni üyeyim.Yaklaşık bir ay kadar olmuştur.Şimdi incelediğimde hemen hemen her soruma ap verilmiş.En fazla 18 yanıt almışım.Hiç yanıtlanmamış sorularda var .
Bu aralar hangi moddasınız? ve Cebinde parası olanın yürüyüşü ble değişirmiş sözüne katılıyor musunuz? sorularım 18 er yanıtta kalmış..Hiç yanıtlanmamış sorulara bile ap gelmiş..Genel olarak kayda değer bir ap kazancım yok hesabımda..Cevaplardan daha çok ap kazanıyorum..

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler