+2

Fark ettim. Dünden beri yazdığımız cevapları bonus gelmiyor. Ben ap değerinin yükselmesi için işaret olarak düşünüyorum.

2 0
paylaş
+2

Hayır cevaplara AP veriyor bir saatte 100 geçen bir AP bonusu aldım. Belkide sizin verdiğiniz cevaplara AP vermemiş olabilir. Bende sıkıntı yok AP alıyorum.

2 0
paylaş
0

ben üye sayısının artmasından ve geçen ay dağıtılan ödüllerden kaynaklandığını düşünüyorum.ap değeri ancak nisan ayında artış yaşayabilirmiş.üye sayısı arttığı için bonus pastası daha çok kişiye dağıtılmasından dolayı artık kazanmak daha zor hale geldi.

0 0
paylaş
+1

Ahmetesor cevaplara bonus vermiyor olursa ap değeri yükselmesi için etkili olabilir.Ahmetesor birikim yapmış olur.Böylece ap değeri yükselebilir diye düşünüyorum.

1 0
paylaş
+4

Ben daha yeni girdim siteye bir cevap yazdım 30 ap aldım. Bazen üst üste yazıyorum vermiyor. Bazen de ap yapıyor. Ben de bilmiyorum. Benim için sıkıntı olan tek şey 11 like ve onlarca yorum alan bir yayınımdan 0 ap kazanmış olmam. Nerede hata yapmış olabilirim?

4 0
paylaş
+2

Sürekli uzun cevaplar verirsen verdiğin cevaplara AP alabilirsin. Mesela ben her soruya uzun cevaplar veriyorum. 25 cevaptan toplam 150 AP civarı kazanıyorum. Ahmetesır. Kısa cevapları cevaptan bile saymıyor.

2 0
paylaş
+2

Bende burda yeniyim ap nedir nasıl kazanılır yardımcı olursanız

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.