-2

Bence bir anormal durum yoktur. Çünkü çıkacak diye bir garanti söylenmedi. Şansın olmadığı için otuz dört bilet de de ödül çıkmamış olabilir. Gayet normal bir durumdur. Site bu konuda hile yapacağını kesinlikle düşünmüyorum.

0 2
paylaş
-3

34 bilet aldın çıkmadıysa bence bir anormallik yoktur.Bu tamamen sizin şanssız olmanızdan kaynaklanıyordur.34 tane bilet alsanız da şans olmayınca çıkmaz.

0 3
paylaş
+2

Bende 3 tane aldım ve ona yandım ama sizinki daha kotuymus malesef insan şaşırıyor tabi ki ışte şans mi bu yoksa anormallik mi belli değil.

2 0
paylaş
+2

bende 8 adet aldım fakat biletlerim çekilen biletlerin yanından bile geçmemiş.şans diyorum yapacak bir şey yok.zaten sonuçlanması bu kadar uzun sürdüğü için bir daha asla katılmayı düşünmüyorum.kazanan arkadaşları tebrik ederim.

2 0
paylaş
0

Milyonlarca bilet olduğunu farz edersek ve bunlardan zaten sayılı olanlara çıktığını katarsak biletinize çıkıcak ikramiyenin oranının düşük olması normal.

1 1
paylaş
+2

Bugün açıklanan sonuçları gördükçe ve yeni bir üye olarak söyleyebileceğim tek şey bilet ödülleri dağılımı asla adil değil. 2 bilet ödül çıkıp fazla bilet alanlara hiç bir şekilde çıkmaması bu çekilişinde adil olmadığını fazlasıyla gösteriyor. İyi ki denk gelmemiş ve öyle bir duruma dahil olmamışım.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.