-1

200 AP Ödüllü Soru

Eğer zamanda Yolculuk Yapıp Dedenizi öldürürseniz Dedeniz olmadığı için babanızda olmaz yani sizde olmazsınız.
DEDENİZİ KİM ÖLDÜRDÜ ?

  Teopat   -   Geyik-Sohbet
1 2
7 yanıt   -  
0

Dedemi öldürürsem babam hiç doğmamış olacak e bende öyle doğmamış olacağım haliyle geçmişe gidemeyeceğim ve kimseyi öldüremeyeceğim

+1

Zamanda ileriye geriye yolculuk yoktur.

+1

Öyle bir şey mümkün değil

1 0
paylaş
+1

Bu paradoks imkansız gibi bir şey. Paradoks olduğu için de cevabı yok. Japon bir bilim adamının da benzer bir paradoksu vardı. Sen gidip deseni öldüren kadar zaman akacak ondan sonra zaman orada kırılıp küçük bir paradoksal döngü yaratıp sen doğmamışsın deden ölmüş gibi ileriye doğru akmaya devam edecek. Paralel evrenler ve küçük kırılma olacak.

+1

Başlıkla dikkat çekme amacınızın olduğu apaçık ortada 200 ap yi vermeden önce kazanmanız gerekiyor.Siteye daha yeni kayıt olmuşsunuz ve o kadar kazancınızın olmasına karşın transfer için 1000 ap olması gerekiyor.

1 0
paylaş
0

Yeni bir üyesin ve AP dağıtıyorsunuz. İnanmıyorum. Çünkü AP yollamak için 1.000 AP gereklidir. Böyle sorulara fazla kazanmak için primcilik yapıyorsunuz ve adminler tarafından ceza gelecektir.

0 0
paylaş
0

şimdi bu sordugun soru çok zor bir soru ama cevap vermek isterim sen şimdi bir çizgide ilerliyorsun bu zaman paradoksu sen çizginin başınıda geçiyorsun yani dedenin zamanına gidiyorsun orda dedeni öldürüyorsun o rda bu zaman çizgisi ikinci bir çizgiye donuyor ve çizgi bitiyor çunkü deden olmadıgı için bababn yok baban olmadıgı için sende yok sun ve gamer ower sana dahir hiç birşey kalmaz ve yaşadıgın zaman paradoksuda yavaş yavaş yok olur .

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.