+1

Şimdi sana sitenin çalışma prensibini anlatayım. Site soru ve csvaptan oluşan bir sitedir. Soru sorarak veya cevap vererek ap kazanırsınız. Bu ap leri bozdurarak para kazanırsın. Sorduğun sorular mantığa uygun olması önemlidir. Ve cevapların da soruya yanıt olsun.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

daha çok cevap vermeye çalış, birde sorulan sorun ne kadar beğeni alırsa, aldığın ap sayısı artıyor,

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Cevapların mantığa uygun uzun olsun. Daha çok soru sormak yerine cevap ver ve merak etme illa artıcak çok kendini kasma.

1 0
paylaş
2 yorum
+1

Soru ve cevap yazmalisin ama bunu yaparken özgün ol ve keyif al

1 0
paylaş
2 yorum
0

Sana verilmiş olan soru sorma hakkı ve cevap verme haklarını sonuna kadar kullanmak gerekir Bir de kısacık kısacık cevapları yazman gerekir Bayağı uzun açıklamalı ve konuyla alakalı olan sorular sana puan kazandırır Bunlar haricinde herkes aynı sen kazanamıyorsan herkes kazananı yoktur

0 0
paylaş
1 yorum
+1

Verdiğiniz cevaplar çok kısa, çoğu bir sıra dahi gelmiyor. Sorulara verdiğiniz cevapları biraz uzun ve özenli yazmaya başlarsınız ap kazanabilirsiniz.

+1

Profilinizden sorulara verdiğiniz cevaplara baktım ve çoğu cevabınızın sadece iki kelimeden oluştuğunu gördüm, ahmetesor sitesinde iki kelimelik cevaplara ap kazanamazsınız aksine şikayet yersiniz ve cevaplarınız silindiği için cevap silme ücreti kesilir sizden byleleklede ap kaybedersiniz. Size tavsiyem sorulara uzun ve mantıklı cevaplar verin ap kazanırsınız.

1 0
paylaş
0

Verdiğin cevaplar kesin çok kısa verdiğin cevap sayısı da azdır. Gerçi cevapların uzunluğu kesin ap alacağın anlamına gelmiyor çoğu zaman iki üç satır cevaplara 40 ap geliyor bu biraz cevabın bilgisi ile ilgili.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler