zona

hepsi | bugün   8 entry   -

1

zona,bir deri hastalığıdır. şu çiçeği geçiren kişilerde görülen ,gece yanığı olarakta adlandırılan bir terimdir.

1

diğer adıyla gece yanığı olarak bilinir. deride kızarıklık ve şiddetli ağrı ile belirtileri vardır. dermatologdan kesinlikle yardım alınması gereken önemli bir hastalıktır.

0

halk ağzıyla gece yanığı diye bilinen bir hastaliktir. lanet bi hastalik annem. olmuştu. kadin ağrıdan uyuyamiyordu. yaralar çıkıyor ve onlarin battığını söylüyordu hep. baya rahatsız olmuştu. ama şimdi geçti çok şükür.

1

insanların vücutlarında meydana gelen halk arasında da gece yanığı adıyla da anılan bir deri hastalığıdır.genelde 50 yaşından büyüklerde görülür.

0

halk arasında bilinen adıyla gece yanığıdır. genellikle su çiçeği geçiren kişilerde ortaya çıkan bir çeşit hastalık olup şiddetli ağrılarla kendini gösterir. özellikle bu hastalık 60 üstü yaştaki insanlarda görülür.

1

insanın özellikle gövde, bacak ve yüz derisinde, sinirler boyunca birtakım ağrılı fiskelerin dökülmesi biçiminde kendini gösteren mikroplu bir deri hastalığığın adı.

0

vücutta her hangi bir yerde ufak çaplı başlayan zamanla aynı bölgeye yayılan kaşıntılı, ağrılı ve acılı hastalık türüdür.

1

egzamanın ilerlemiş halidir. ağrılı ve acılı bir hastalıktır. vücutta yaraların çıkması sonucu oluşur. doktora gidilmesi gerekir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.