zombi

hepsi | bugün   9 entry   -

2

korku film ve dizilerinde gösterilmekte olan ve ölü insanların tekrar dirilerek bir canavara dönüşmesi sonucu ortaya çıkan bir yaratık.

1

insan olarak görünen yırtıcı etçil gibi korku içeren götüye sahiptirler. genelde yabancı filmlerde oynarlar birebir kostümdür.

2

genelde korku filmlerinde olan ve virüs sonucu oluşan bir hastalıktır.zombi olan insanlar çevresindeki insanlara saldırır.

1

zombi,vudunun afro-caribbean ve creole ruhani inanç sisteminde ölümsüz bir insandır.

1

bazı filmlerde ölmüş insanların bir şekilde ayağa kalkarak gezmeleri ve akıllarının da olmayan bir çok film konusu olan gerçek dışı yaratıklar

0

bir çok bilim kurgu filmlerine konu olmuş, insanların kaptığı bir virüsün etkisiyle dönüştüğü bir hayal ürünüdür.yürüyen ceset görünümündedir ve oldukça korkutucu bir görseli vardır.

0

bir ölünün yeniden canlanması ve tüm benliğini yitirmesi zombi olarak tanımlanıyor. genellikle filmlerde bolca kullanılıyor. zombiler, canlı insanların etlerini yeme isteği duyuyorlar.

0

bir virüs sonucu bilinci kaybetmiş ete aç kişi

0

tamamen hayal ürünü ve gerçekle alakası olmayan uydurma varlık yada yaratıklar. korku filmlerindeki kötü olan ve ağzı sürekli kanlı insan eti yiyebilen iğrenç yaratıklar.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.