zaman

hepsi | bugün   15 entry   -

1

insanlar olarak hayatın başladığı ve biteceği olan son noktadır.bir canlının büyümesi olgunlaşması veya çürümesi gibi olayları kapsayan bir kelimedir.

1

herşeyin ilacı demek geliyor içimden. gelişimimizin, güzel şeylerin, sıkıntıların, mutlulukların, hüzünlerin kısaca herşeyi yaşamamızı sağlayan süreçlerin genel adı. bir yıl 365 gün altı saat. bir yıl 12 ay. bir ay 30 gün. 24 saat bir gün. bir saat 60 dakika. 1 dakika 60 saniyedir.

1

zaman, insan hayatının sürekli bir döngü içerisinde olduğunun resmi kanıtıdır. var olan zaman ilerler ve insan hayatına değişimler sunar.

0

tamamen kölesi olduğumuz asıl gerçek...

1

zaman günümüzde durdurulamayan kendi kendine akıp geçen bir şey. sürekli zaman geçiyor ve yaşlanıyoruz. zaman su gibi akıyor.

0

göreceli bir kavramdır, beşeri bir buluştur. insan kendini belirli dönemlere hapsetmek ve kendisini programlamak için kullanmıştır ve kullanıyordur.

0

zaman akıp giden bir kavramdır. maalesef geçen zamanı bir daha geri getiremeyiz. o yüzden iyi değerlendirmek gerekir.

0

kötü günlerde bitmek bilmeyen, güzel ve mutlu günlerde göz açıp kapayıncaya kadar uçup giden tadını damağımızda bırakan, dertlilerin, kavuşamayanların umut kaynağı olan şeydir. benimse kendisi ile aram pek yoktur.

0

göz açıp kapayıncaya kadar geçen şeye denir zaman. büyüyünce şunları şunları yapacağım dediğin, ancak hiçbirini yapmadığın şeydir. zamanın bir meyve misali olgunlaştırdığı şeydir. bugün varız yarın yokuzu hatırlatan bir girdaptır.

0

zaman veya vakit. ölçülmüş veya ölçülebilen bir dönem, uzaysal boyutu olmayan bir süreklilik.

0

zaman geri gelmeyen ve parayla alınamayan tek şey...

0

dünyanın en önemli şeyi ve en önemli şekilde kullanılması gereken şeydir.

0

dğdk büyüdük nasl ldda yaşlandk anlayamadmm

0

zaman hoyratça kullanılacak kadar önemsiz, yıllarca yaşanacak kadar da uzun değil. kullanmasını ve her anı değerlendirmesini bilmek gereken geri dönüşü olmayan şeydir.

1

vakit anlamına gelmektedir. insanların boş yere kullandığı, değerini henüz kavrayamadığı ve asla geri döndürülemeyecek olan olgudur.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler