youtube

hepsi | bugün   10 entry   -

3

dünyanın en büyük video platformu. aynı zamanda google'dan sonra yine dünyanın en büyük ikinci büyük arama motoru. 2005 yılında kurulmuştur ve 2006 yılında google tarafından satın alınmıştır.

2

muhteşem bir bilgi kaynağı. her konuda her türlü bilgiye video olarak ulaşılabiliyor. aynı zamanda video üreticileri için güzel bir gelir kaynağı da.

2

envai çeşit videonun bulunabileceği, video deryası

0

sosyal medyanın en iyi video yayın şirketi olup, bir çok insanada kazanç kapısı olmuştur. yayınladığınız özgün videolarınızın izlenme oranına göre kazanç elde edebilirsiniz.

0

youtube, 2005 yılında chad hurley, jawed karim ve steve chan tarafından kurulan bir internet portalıdır. video ve film izleyebileceğimiz, dünyaca ünlü bir internet sitesi, uygulamasıdır.

0

ah ah dedirten uygulama.bir zamanlar dutluk olan yerlerde şimdi rezidanslar var. video paylaşım ve canlı yayın yapıldığı sosyal medyadır.

0

video yükleyip, izleyebildiğimiz bir web sitesidir. şuan günümüzde yaygın olarak kullanılan sosyal medyalardan biridir çünkü günümüz de çok fazla youtube meslek haline edinmiş insanlar vardır.

1

bir video paylaşma ve izleme sitesidir. her kesime hitap edebilen çeşitli içerikleriyle son dönemlerde popüleritesi oldukça artmıştır.

1

video yükleme ve izleme platformudur.youtube'da milyonlarca takipçisi olan insanlar vardır.youtube'dan çok para kazanılabilir.

0

video izleme platformudur. milyarlarca video vardır. video kanalı açıp kendi videolarınızı ekleyebilirsiniz. popüler olan kanallar, sahibine milyorlarca dolar kazandırabiliyor.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.