yıldız tilbe

hepsi | bugün   14 entry   -

2

çok güzel bir sesi var ve okuduğu şarkılara müthiş bir duygu katıyor,kendisini normalde pek sevmiyorum davranışlarını hal ve hareketlerinden hoşlanmıyorum ama müthiş etkili şarkılar söylüyor acılı acılı.

0

gerçekten iyi sesi olan insanları coşturan,unluler menecerlerinin kuklası olmuşken o hayatını kendisi idare ediyor onun gibileri bidaha gelmez bu dünyaya

0

ses sanatçısı, anı zamanda söz yazarıdır. fakat toplumumuzda şarkılarının kalitesinden ziyade çılgın hareketleriyle tanınır.

0

sesi çok yanık bir kadın ama bir o kadarda tuhaf bir kadın. kendisi pek hoşuma gitmez ama sesini beğeniyorum.

0

çok doğal bir bayan. şarkılarınıda, kendisinide seviyorum.

0

şarkıcı, besteci, yazar ve muhteşem sesi olan iyi ki dönemine denk gelmişim dedirten kadın. hem doğal, hem samimi, hem içten.

0

sempatik dogal guzel sesli bir bayan sanatcı sarkıları kolay ezberlenen ve cok dinlenen slow turundendır ornek delikanlım en sevdıgım parcasıdır

1

okuduğu ve söylediği şarkıları hakkı ile seslendiren, çok nota bilmemesine rağmen sesinin güzelliğiyle aradaki farkı kapatmış olan şarkıcıdır.

0

çok başarılı bir söz yazarı ve çok yetenekli bir yorumcudur. bir dönem uyuşturucu madde kullandığı söylenmiştir. trt de çenesi titreyerek katıldığı bir program vardır :-) şarkı söylemekte zorlanmıştır.

0

çok başarılı bir türk sanatçıdır çok güzel müzikleri vardır. ben kendini çok severim çok başarılıdır.

0

16 temmuz 1966 tarihinde izmir'in konak ilçesinde doğmuş, ailenin altı çocuğundan en küçük olanı kürt ve zaza kökenli türk şarkıcı-şarkı yazarı ustasıdır.

1

1966 yılında izmir doğumludur.sezen aksu sayesinde vokalist olmuştur.albümlerinden bazıları da delikanlım gülüm haberi olsun papatya baharıdır.

0

izmirin canıdır. sesini dinlediğin anda mest olursun. sözlerinin arkasında çok duygu gizlidir..

1

ilk çıkış yaptığı parça delikanlım parçasıydı ve çok güzeldi. ama sonra farklı farklı süreçlerden geçti. sesi güzel olsa da hareketleri falan insanın dinleme isteğini yitirtiyor.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.