yıldız tilbe

hepsi | bugün   14 entry   -

2

çok güzel bir sesi var ve okuduğu şarkılara müthiş bir duygu katıyor,kendisini normalde pek sevmiyorum davranışlarını hal ve hareketlerinden hoşlanmıyorum ama müthiş etkili şarkılar söylüyor acılı acılı.

0

gerçekten iyi sesi olan insanları coşturan,unluler menecerlerinin kuklası olmuşken o hayatını kendisi idare ediyor onun gibileri bidaha gelmez bu dünyaya

0

ses sanatçısı, anı zamanda söz yazarıdır. fakat toplumumuzda şarkılarının kalitesinden ziyade çılgın hareketleriyle tanınır.

0

sesi çok yanık bir kadın ama bir o kadarda tuhaf bir kadın. kendisi pek hoşuma gitmez ama sesini beğeniyorum.

0

çok doğal bir bayan. şarkılarınıda, kendisinide seviyorum.

0

şarkıcı, besteci, yazar ve muhteşem sesi olan iyi ki dönemine denk gelmişim dedirten kadın. hem doğal, hem samimi, hem içten.

0

sempatik dogal guzel sesli bir bayan sanatcı sarkıları kolay ezberlenen ve cok dinlenen slow turundendır ornek delikanlım en sevdıgım parcasıdır

1

okuduğu ve söylediği şarkıları hakkı ile seslendiren, çok nota bilmemesine rağmen sesinin güzelliğiyle aradaki farkı kapatmış olan şarkıcıdır.

0

çok başarılı bir söz yazarı ve çok yetenekli bir yorumcudur. bir dönem uyuşturucu madde kullandığı söylenmiştir. trt de çenesi titreyerek katıldığı bir program vardır :-) şarkı söylemekte zorlanmıştır.

0

çok başarılı bir türk sanatçıdır çok güzel müzikleri vardır. ben kendini çok severim çok başarılıdır.

0

16 temmuz 1966 tarihinde izmir'in konak ilçesinde doğmuş, ailenin altı çocuğundan en küçük olanı kürt ve zaza kökenli türk şarkıcı-şarkı yazarı ustasıdır.

1

1966 yılında izmir doğumludur.sezen aksu sayesinde vokalist olmuştur.albümlerinden bazıları da delikanlım gülüm haberi olsun papatya baharıdır.

0

izmirin canıdır. sesini dinlediğin anda mest olursun. sözlerinin arkasında çok duygu gizlidir..

1

ilk çıkış yaptığı parça delikanlım parçasıydı ve çok güzeldi. ama sonra farklı farklı süreçlerden geçti. sesi güzel olsa da hareketleri falan insanın dinleme isteğini yitirtiyor.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler