yazıcı

hepsi | bugün   9 entry   -

0

elektronik bir ortamdaki görüntü veya resimi kağıda yazdıran bir alettir. genelde bilgisayara bir kablo ile bağlanarak kullanılır.

2

yazıcı, elektronik ortamdaki grafik ya da metinleri bir kâğıt üzerine işleyen alettir. çoğu yazıcı bilgisayara yazıcı kablosu, usb veya rj45 ile bağlanır. bazı yazıcılar direkt olarak hafıza kartından, fotoğraf makinesinden ve tarayıcıdan çıktı alabilirler.

0

bir bilgisayardan yazdığımız yazıların yada resimler gibi şeylerin bir kağıt yada başka şeyler üzerine geçirilmeleri amacı ile kullanılan makineler denir.

0

dijital verileri kağıda aktaran bir araçtır. siyah beyaz ve renkli yazım yapan türleri vardır. toner ile çalışır. dolu toner ile binlerce sayfa yazım yapılabilmektedir. büyük kolaylıktır.

0

elektronik ortamdaki metinleri bir kagıt üzerine işleyen araç.

1

yazıcı, elektronik ortamdaki grafik ya da metinleri bir kâğıt üzerine işleyen alettir. çoğu yazıcı bilgisayara yazıcı kablosu, usb veya rj45 ile bağlanır. bazı yazıcılar direkt olarak hafıza kartından, fotoğraf makinesinden ve tarayıcıdan çıktı alabilirler

0

diğer adı printer olarak kullanılır. bilgisayardan herhangi bir yazı yada fotografı çeşitli kağıtlar üzerine baskı almaya yarayan elektronik bir cihazdır.

0

orduda yazı işleri bölümlerinde çalışan er ya da erbaş.
sinema terimibir filmin yazılarını hazırlayan aygıtı kullanan kimse.
bilgisayarda bulunan bilgileri gerektiğinde kâğıda geçirmekte kullanılan aygıt.

0

printer olarak ta adlandırılır. genelde pc den herhangi bir görsel alacağımız zaman kullandığımız çıktı birimi aygıtıdır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.