yatak

hepsi | bugün   15 entry   -

1

rahat bir şekilde uykumuzu alabilmemiz için uzunlamasına yatıp uyuduğumuz bir eşyadır. yataklar omur sağlığımız için önemlidir.

0

günü yorgunluğundan sonra uyumak ya da dinlenmek için uzanılan eşyadır. farklı malzemelerden üretilir. yatağımız bazen kuru bir yer olur bazen de 50 bin üroluk bir yatak olur. herkesin sonu ise kuru toprak olacaktır.

0

insanların yatmak için kullandığı ev eşyasıdır.

0

uyumak için tasarlanmış oldukça rahat eşyadır. yorgunluk zamanları dinlenmek için ideal, uyumak için bulunmaz nimet iyi ki vardır.

1

yatıp dinlenmek, uyumak, kitap ya da dergi okumak, masaj yaptırmak amaçları ile kullanılabilen uzanma yerleridir. genellikle rahat ve yumuşaktır.

1

insanların genellikle akşam bazende gündüzleri uyumalarına yarayan üzerinde kumaş olan içerisinde de pamuk bulunan araçlardır.

0

yatak: bu ne kadar huzur verici bir kelime. tertemiz mis gbi kokan, yumuşacık yorganına sarılıp derin bir uyku çekmek kadar güzel bir duygu olamaz sanırım.

0

uyumak. dinlenmek gibi amaçlarla üzerine ya da içine yatılan ev eşyası.

0

uyumak ve dinlenmek için pamuk, yün, kuştüyü gibi maddelere kılıf geçirilerek yapılan ve üzerine ya da içine yatılan ev eşyası.

1

yatak yorgun günümün mutluluk kaynağı bu günde bitti dediğim bir an yatak sevgi huzur ve uykudur

0

uykumuz geldiğinde yorgun olduğumuzda dinlendiğimiz uyuduğumuz rahatlık olan bir eşyadır çeşitli modelleri vardı çift kişilik tek kişilik gibi

0

gece uykumuz geldiği zaman uyumak için yattığımız yere yatak denir.yatakların kendine göre konforları vardır.

1

akşamları içine girmek istemediğimiz sabahları da çıkmak istemediğimiz dinlenme mekanlarımızdır. rahat bir yatak ömre bedel.

0

uyumak için yaptığımız ev eşyası yatak denilir yatak aynı zamanda dinlenmek için çok önemli bir eşyadır

0

ranza veya karyolanın üzerine konulan için şeklinde veya stres atacağım şekilde yapılmış olan kalınca uzanma yeri insan üzerinde rahat bir uyku çeker.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.